MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Minecraft Mobilyalar (1.8.1)

AurumK

Konu Sahibi
Minecraft evinize modsuz bir şekilde mobilyalar ekleyebilir ve bu mobilyaları kullanabilirsiniz. Komut IJAMinecraft adlı kanala aittir.

▶Adım 1: Öncelikle komut bloğuna en aşağıda vereceğim linkteki komutu yapıştırın ve komut bloğunu bir buton yardımıyla çalıştırın.Komut bloğunun makineyi oluşturmasını bekleyin.Makine tamamen oluşana kadar hiçbir işlem yapmayınız.Makine oluşunca şöyle gözükecektir:

Nx63VW.jpg

▶Adım 2: Komut bloğunun üstündeki Get Items yazılı yeşil bloğun üstündeki bloğa basarak eşyaları envanterinize alınız. Diğer butona tıklarsanız makine silinir.

P366cz.png

▶Adım 3: Size 3 adet mobilya yumurtası verecektir bu yumurtaları yere koyarak istediğiniz mobilyayı elde edebilirsiniz. Mobilyaların Türkçesi:

Sofa: Kanepe
Lamp: Lamba
Item: Eşya

yzfNV7.png

Yerdeki eşyayı değiştirme: Item isimli yumurtayı yere koyarsanız yerde daha gerçekçi duran bir eşya ortaya çıkar elinizdeki bir eşya ile bu kızıltaşa sağ tıklarsanız yerdeki eşya ile elinizdeki eşya yer değiştirir.

Mobilyaları Kaldırma: Elinize Destroy isimli bir Name Tag verilmiştir. Bu nametag ile mobilyaya sağ tıklarsanız mobilya silinecektir.

Okuduğunuz için Teşekkürler, iyi forumlar​

Son düzenleme:

OmerTurkes

Heliosnw.batihost.net / Çok Yakında Sizlerle...
İnce düşünülmüş ve güzel olmuş bir konu başarılar.

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Küçüklüğümden beri hep bu olayın aslını merak etmişimdir.