Minecraft Server Kirala

Minecraft Mobilyalar (1.8.1)

Katılım
24 Ekim 2019
Mesajlar
17
Tepkime puanı
8
Minecraft evinize modsuz bir şekilde mobilyalar ekleyebilir ve bu mobilyaları kullanabilirsiniz. Komut IJAMinecraft adlı kanala aittir.

▶Adım 1: Öncelikle komut bloğuna en aşağıda vereceğim linkteki komutu yapıştırın ve komut bloğunu bir buton yardımıyla çalıştırın.Komut bloğunun makineyi oluşturmasını bekleyin.Makine tamamen oluşana kadar hiçbir işlem yapmayınız.Makine oluşunca şöyle gözükecektir:▶Adım 2: Komut bloğunun üstündeki Get Items yazılı yeşil bloğun üstündeki bloğa basarak eşyaları envanterinize alınız. Diğer butona tıklarsanız makine silinir.▶Adım 3: Size 3 adet mobilya yumurtası verecektir bu yumurtaları yere koyarak istediğiniz mobilyayı elde edebilirsiniz. Mobilyaların Türkçesi:

Sofa: Kanepe
Lamp: Lamba
Item: EşyaYerdeki eşyayı değiştirme: Item isimli yumurtayı yere koyarsanız yerde daha gerçekçi duran bir eşya ortaya çıkar elinizdeki bir eşya ile bu kızıltaşa sağ tıklarsanız yerdeki eşya ile elinizdeki eşya yer değiştirir.

Mobilyaları Kaldırma: Elinize Destroy isimli bir Name Tag verilmiştir. Bu nametag ile mobilyaya sağ tıklarsanız mobilya silinecektir.

Okuduğunuz için Teşekkürler, iyi forumlar​
 
Son düzenleme:

OmerTurkes

Heliosnw.batihost.net / Çok Yakında Sizlerle...
Katılım
24 Ekim 2019
Mesajlar
71
Tepkime puanı
16
İnce düşünülmüş ve güzel olmuş bir konu başarılar.
 

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Yazar
Katılım
24 Haziran 2020
Mesajlar
119
Tepkime puanı
69
Küçüklüğümden beri hep bu olayın aslını merak etmişimdir.
 
Üst