MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Tanıtım VipZero - Oyuncularınıza Süreli Vip Verin!

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Konu Sahibi

VipZero Ne İşe Yarar?
Merhaba sevgili bi o kadarda değerli forum üyeleri ve takipçileri!
Bugün sunucu açma işlerine yeni başlamış veya vip verme olayını çözememiş arkadaşlar için harikulade bir konu hazırladım
Öncelikle pluginimizin ismi VipZero. Bütün sürümlerle uyumlu olmasından yanı sıra işlerinizi harika bir şekilde kolaylaştırması gözden kaçmıyor.
Aşağıda vereceğim linklerden sunucunuza uygun olan sürümü kurmak için indirmiş olduğunuz VipZero.jar dosyasını sunucu klasörünü açtıktan sonra "plugins" adlı klasöre atıp, sunucu panelinizi yeniden çalıştırınız. Eklentiyi aktif etmeye yeterli olacaktır.
Bu arada plugin süreli vip vermekten yanı sıra vip verdiğiniz kişiye ayarladığınız item veya parayı otomatik bir şekilde oyuncuya iletiyor.

Eklentimiz bütün multiplayer sunucuları için idealdir, kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.
Nasıl vip itemlerini ayarlarım diye soracak olursanız eklentimizin config kısmındaki komutları aşşağıda verdiğim görüntüdeki gibi yapabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz kısımları kendi kullandığınız spawner & para pluginlerine göre komutları ayarlayabilirsiniz.

Komutları:

● /givevip [player] [vipismi] [gün] - Bu harikulade komut ile belirttiğiniz kişiye istediğiniz vip'i ayarladığınız güne göre verir.
● /keys - Bütün anahtarları listeler.
● /Delkeys - Bütün anahtarları silmenizi sağlar.
● /Newkey [vipismi] [gün] - Yeni bir anahtar oluşturmanızı sağlar.
● /Delkey [anahtar] - Belirttiğiniz anahtarı silmenizi yarayan komuttur.
● /Rvip [player] - Belirttiğiniz oyuncudan verdiğiniz vipleri alır.
● /Changedays [player] [vipismi] [gün] - Belirttiğiniz oyuncunun ve grubun üzerinde değişikler yapmanızı sağlar.
● /Vipzero reload - Plugini yeniden başlatmanızı sağlar
● /Addvip [vipismi] [uzatacağınızgün] - Belirttiğiniz grubun tüm üyelerin sürelerini istediğiniz miktarda uzatır.

VipZero eklentisi sayesinde siteden de vip vermek oldukca basit. Satın alınan ürünün koduna /givevip %player% VIP 30 yazmanız yeterli, kendinize göre düzenlemeyi unutmayın!

Konumuz buraya kadardı. İstediğiniz bilgilere ulaştıysanız ne mutlu bana, yorumlarınızı bekliyorum. Başka bir konuda görüşmek üzere. İyi Forumlar :)