MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

    Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

    Buraya tıklayarak aramıza katıl.

    Öne çıkan konu
20220413 (15).jpg

TLauncher Nasıl Kullanılır?​

TLauncher nasıl kullanılır? Bir Minecraft oyuncusu özelliklerini sevdiği için bu yazılımı tercih edebiliyor. Gelin detaylıca açıklamış olalım.
Minecraft oynamak için resmî Minecraft yazılımını kurmak ve bu yazılım ile birlikte oyunu oynamak gerekiyor olsa da bazı kullanıcılar üçüncü parti yazılımları da kullanmak isteyebiliyor. Bunun sebebi oyuncuların farklı özellikler deneme isteği olması. TLauncher de Minecraft oynayan oyuncular için kendine has avantajlara sahip bir uygulama.
20220413 (14).jpg

TLauncher Nasıl Kullanılır?​

TLauncher nasıl kullanılır? Bunu cevaplamadan önce uygulamadan söz edelim. TLauncher, hem masaüstü hem mobil Minecraft oyunu için geliştirilmiş olan bir yazılım. Premium giriş ve premium olmayan girişin mümkün olduğu bu yazılımda kullanıcılar istediği sürümü seçip oynayabilirken aynı zamanda Forge ve OptiFine kurma işlemini de gerçekleştirebiliyor. Kendine has karakter dokusu sistemi bulunan TLauncher, mod ve mod paketi sayfasını da bünyesinde barındırıyor.
Destek sistemi ile birlikte kaliteli bir hizmet sunmaya gayret eden TLauncher nasıl kullanılır? Bunun için girip indirmek gerekiyor fakat bu yazılımı kullanmak güvenlik açıklarına neden olabilir. Çünkü bu korsan bir yazılım.