Minecraft Server Kirala

Tanıtım Need For Speed Nedir ?

Konsol.Artz

Minecraft Türk
Katılım
13 Haziran 2019
Mesajlar
199
Tepkime puanı
67
513
514
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Need For Speed nedir nasıl oynanır bunu tanıtacağım
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Need For Speed Most Wanted adlı oyun Need For Speed serisinin 19. bilgisayar oyunudur.
Bu oyun Criterion tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından da 30 Ekim 2012 piyasaya sürülmüştür.

515


Bu oyunun platformları ise şunlardır:
Android
Microsoft Windows
PlayStation 3
Xbox 360
PlayStation Vita
iOS
Wii U
ve Kindle Fire' idir.

İyi bir yarış oyunu denildiği zaman ne kullandığınız arabaların, ne yarıştığınız sokakların ne de grafiklerin pek önemi yoktur aslında. Önemli olan şey o an oynadığınız yarış oyununun size hissettirdiği duygulardır. Hız, belirsizlik ve ani manevralarla sizi sizden alıp başından kalkamadığınız bir noktaya getirebiliyorsa, işte o zaman iyi bir yarış oyunu olduğunu bilirsiniz.

Need for Speed: Most Wanted
bu kez Burnout yarış oyunu serisiyle çok yakından tanıdığımız Criterion firması tarafından geliştirildi ve her zaman olduğu gibi Electronic Arts aracılığıyla oyunseverlerle buluştu. Her ne kadar oyun içerisinde bazı eksiklikler olsa da sizlere yazının başında bahsettiğim işte bu iyi bir yarış oyunu demenize neden olacak hissi tam anlamıyla yaşatıyor dersem yalan olmaz.

Hikaye:
Need for Speed
denildiğinde birçok oyunsever bir hikayeden daha çok oyunun kendilerine sunacağı serbestliği ve gerçekten yarışıyormuş hissini vermesini bekler. Durumun tam olarak böyle olduğunun farkında olan Criterion oyunseverlere büyük bir şehir haritası, şehrin her yerinde karşınıza çıkacak ve kullanabileceğiniz 123 tane farklı araba ve adı sanı belli olmayan kimliksiz bir karakter sunmayı uygun görmüş. Oyun içerisindeki amacımızsa polisler tarafından en çok aranılan 10 yarışçıyı listede teker teker eleyerek zirveye yükselmek.

Need for Speed denildiğinde birçok oyunsever bir hikayeden daha çok oyunun kendilerine sunacağı serbestliği ve gerçekten yarışıyormuş hissini vermesini bekler. Durumun tam olarak böyle olduğunun farkında olan Criterion oyunseverlere büyük bir şehir haritası, şehrin her yerinde karşınıza çıkacak ve kullanabileceğiniz 123 tane farklı araba ve adı sanı belli olmayan kimliksiz bir karakter sunmayı uygun görmüş. Oyun içerisindeki amacımızsa polisler tarafından en çok aranılan 10 yarışçıyı listede teker teker eleyerek zirveye yükselmek.Oyun içerisinde zirveye yükselirken bir çok yarış yapacak, farklı arabalar kullanacak, polislerden kaçacak ve listedeki rakiplerimizle yapmamız gereken yarışları açtırabilmek için bol bol puan toplayacağız. Genel olarak oyun hikayesi bunun üzerine kurulu ve emin olun Criterion tarafından baştan yaratılan bu yeni Need for Speed oyununun başka bir şeye ihtiyacı yok.

Son model arabalarla sokaklarında gezeceğimiz şehir olan Fairhaven başka bir deyişle hayali Detroit şehrinin değişik atmosferi sizleri büyüleyecek. Şehir merkezleri ve işlek caddelerde etrafınızda bulunan gökdelenler dikkatinizi çekeceği gibi, varoşlarda göreceğiniz yapılarda şehir merkezinden ne kadar uzaklaştığınızı size hissettirecek.

Konumuz bu kadardı iyi forumlar,iyi oyunlar.

513
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

iKaanStrafe

Sanma ki yaşıyorum..
Emekli
Katılım
10 Haziran 2019
Mesajlar
214
Tepkime puanı
110
Güzel konuya benziyor Most Wanted serisini hala oynuyorum :D
 

Kardinall

muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilecekleri
Emekli
Katılım
17 Haziran 2020
Mesajlar
76
Tepkime puanı
35
Ellerinize sağlık
 

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Yazar
Katılım
24 Haziran 2020
Mesajlar
119
Tepkime puanı
69
İlk araba sürme deneyimimim galiba bu oyun :D
 
Üst