MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Modern Minecraft - Datapack

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

GurkanGG

Odun kırmaya başladım!
Konu Sahibi
Herkese merhaba arkadaşlar ben Gürkan. Bugün sizlere kendim yazdığım bir datapacki tanıtacağım. Videolu anlatım için Tıklayın

Modern minecraft eklentisinin özelikleri

1. Oyuna para özeliği getiriyor
2. Oyuna oduncu, madenci, savaşçı ve oyuncu işleri ekleniyor.
3. Oyuna yardımcı botlar ekleniyor.

Modern minecraft için gerekenler

1. Dünyayı kurarken hilelere izin vermeniz gerekir.
2. Oyununuzun türkçe olması gerekiyor.

Oyuna başladığınızda haritacı masası ve kitap kalem yapmanız gerekiyor. Masayı yere koyup üzerine kitabı atın.

1143
1144

Elinize işkur kitabı gelecek bunun 3. sayfasına kadar market 4. sayfası da işkura ait.
1145
1146
1147
1148

Eklenilen en son özellik ise botlar demiştim. 2 adet bot var 1. madenci 2. avcı. Madenciyi yapmak için 1 adet sandık, 1 adet blok ve 1 adet end kristali. Sandığı yere koyun üzerine blok koyun en üstüne de end kristalini atın.
1149
1150
1151

kazdığınız tüm itemler sandığın içine gider. Bundan 2 tane yaparsanız ilk koyduğunuz sandığa gider. 2. botu yapmak için 1 adet varil, 1 adet blok ve 1 adet end kristali lazım. Varili koyun üstüne blok koyun ve en üstüne end kristalini atın.
1152
1153
1154
1155

öldürdüğü tüm mobların itemlerini varilin içine koyar.

İcadımın sonuna geldik arkadaşlar modern minecraftı indirmek için tıklayın.