MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı
20220624 (18).jpg

Minecraft Mac Destekliyor mu?​

Bazı oyuncular Minecraft Mac desteği konusunda bilgi sahibi olmak isteyebilir. Bu konuda sizlere bilgi sunmak istiyoruz.
Minecraft oyunu, günümüzün sıklıkla oynanan önemli oyunlarından birisi. Bu oyun o kadar önemli ki insanlar oynarken adeta sanat eserleri ortaya koyabiliyor. Windows kullanıcıları dışında farklı platformlardaki kullanıcılar da Minecraft oynayabiliyor. Minecraft Mac cihazlarında oynanabiliyor mu? Bu soru da merak edilen sorular arasında bizlerin karşısına çıkıyor.
20220624.jpg

Minecraft Mac Desteğine Sahip mi?​

Minecraft oyunu, pek çok cihazda ve işletim sisteminde rahatlıkla oynanabilen bir oyun olmakta. Mac konusunda şunu söyleyebiliriz ki oyuncular, Mac OS kullanarak Minecraft oynayabiliyor. Mac OS, Apple markasının geliştirmiş olduğu bir işletim sistemi olmakta. Özetle Minecraft Mac ile beraber oynanabilir. Mac OS işletim sistemi dışında aşağıdaki platformlarda da oyuncuların Minecraft oyununu deneyimlemesi mümkün oluyor:
  • JAVA Edition
  • Windows
  • Android
  • Linux
  • Steam OS
  • Nintendo Switch
  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • iPadOS
  • iOS
  • Xbox Series X
  • Xbox Series S