MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

GodlyPain

Kırıktaş çok yararlı!
Konu Sahibi
1453

1455

Plugin İsmi: Holographic Displays
Plugin Sürümü: 1.8 - 1.14.4
İndirme Linki:
1454

Bu Plugin Sayesinde Gerçekten Minecraft Serverinize Güzellikler Katabilirsiniz. Şahsen Ben Kullanıyorum. Gayet Basit Ve Elverişli Bir Plugin. Havada Uçan Yazılar Yapmak İçin Kullanılır. Kaç Kişinin Online Olduğunu Veya Şuanki Oyuncunun Rankını Göstermek İçin Kullanılabilir. Kuralları Yazmak Veya Hoşgeldin Yazısı Yazmak İçin Gerçekten Çok Faydalı Bir Plugin. Oyuncu Ne Tarafa Dönerse Dönsün Yazılar Ona Doğru Bakacaktır.

1456

Holographic Displays Kullanan Pluginlerin Bazıları;

(more placeholders!) (for EZRanksLite)

1454

KULLANIM

/ hd help
: Yardım menüsünü açar ve tüm ana komutları gösterir
/ hd create: Yeni bir hologram yaratır, düzenlemek için farklı değişkenler kullanır
/ hd list: Tüm hologramları ve nerede olduklarını listeler
/ hd edit: Tüm hologramların düzenlenmesine izin verir, uygun şekilde düzenlemek için çeşitli değişkenler gerekir
/ hd info: Seçtiğiniz hologram ile ilgili tüm bilgileri verir.

Bu Plugin Gerçekten Sadece Bilgi Vermek İçindir. Bu Panolar Normal İşaretlerinizden Çok Daha Etkili ve Göz Alıcıdır. Oyuncuların Gelen Değişikliklerden, Olaylardan Veya Oyuncularımızın Canlandırmaya Değer Olduğuna İinandığınız Herhangi Bir Şeyden Haberdar Olmalarını İstiyorsanız, HolographicDisplay'leri Kullanın. Sunucunuzun Çeşitli Özellikleri Hakkında Bilgileri Göstermek Bu Hologramlar Sayesinde Daha Kolay Ve Göz Alıcıdır.
1455

Umarım Yardımcı Olabilmişimdir. Herhangi Bir Sıkıntı Halinde Yorum Atmaktan Lütfen Çekinmeyin Biz Sizin İçin Buradayız Her Zaman.

Son düzenleme:
mesale ben oraya durmadan değişen bir değişken yazmak istiyorum ama değişken farklı bir pluginde ne yapabilirim