MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Hard emek Faction Sunucusu HK. | Yorumunuz önemli

Kont_Vladimir

Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar.
Aklımda hard emek Faction sunucusu var ve bununla alakalı bir haftadır araştırmalar yapıyorum ve çoğu kişi tutmaz diyor. Yaklaşık reklam bütçesi olarak 5.000 TL gibi bir para ayırdım. İsteğim ve amacım piyasada şuan da birbirine benzeyen faction sunucularından ayrılarak eski emek factionlarından birini getirmek. Çoğu kişiye bu fikrimi belirtsemde "tutmaz", "insanlar artık OP oynuyor emek oynamaz" gibi yanıtlar aldım. Siz değerli dostlarımın yorumlarını bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar.
Aklımda hard emek Faction sunucusu var ve bununla alakalı bir haftadır araştırmalar yapıyorum ve çoğu kişi tutmaz diyor. Yaklaşık reklam bütçesi olarak 5.000 TL gibi bir para ayırdım. İsteğim ve amacım piyasada şuan da birbirine benzeyen faction sunucularından ayrılarak eski emek factionlarından birini getirmek. Çoğu kişiye bu fikrimi belirtsemde "tutmaz", "insanlar artık OP oynuyor emek oynamaz" gibi yanıtlar aldım. Siz değerli dostlarımın yorumlarını bekliyorum.
bence sen bunu başarırsın tutar bence kral

içinde kalacağına dene en azından denedik dersin aynı durumdan ben de çok çekmiştim sabredemedim başaramadım sabredersen başarırsın neden olmasın