MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Rehber Counter Strike: Source Ücretsiz Nasıl İndirilir?

GodlyPain

Kırıktaş çok yararlı!
Konu Sahibi
Evet Arkadaşlar Bugün Counter Strike Source Oyununu Nasıl Ücretsiz Bir Şekilde Bütün Sunucular İle Ücretsiz Oynayabileceğinizi Göstereceğim.
CS 1.6 İle CS:GO Arasında Duran Bir Oyundur. 1.6 dan Gelişmiştir Skin Falan Yüklenebiliyor Ayrı Olarak Sunucuları Çok Gelişmiş Olan Bir Oyundur.
Steamde Yaklaşık 18 TL dir Ama Bugün Size Nasıl En Güncel Halini İndirebileceğinizi Göstereceğim Adımlar Çok Kısa Ve Öz. Hadi Başlayalım.

İlk Başta Launcher Kuruyoruz Bildiğimiz Normal Kurulumdur. Otomatik Olarak Oyunu İndirmeye Başlayacaktır.

Steam.exe yi Kapatmanız Önerilir.

Kurulum Bittikten Sonra Masaüstündeki Kısayola Çift Tıklayıp Launcher Ekranında Play'e Tıklanır. Ve Oyun Açılır

Kullanıcı Adını İstediğiniz Gibi Değiştirebilirsiniz. Sunuculardaki İlerlemeniz Kaybedilmez.
Çok Rahat Bir Mekanizması Vardır. Ben Şahsen Surf Yapmak İçin Oynuyordum Gerçekten Çok Rahat Bir Şekilde Oynayabiliyordum.

Sunucularında Bir Çok Plugin Vardır, Nick-Renk-RainbowChat-Vip Points Vb.

Umarım Faydalı Olmuştur. Herhangi Bir Sıkıntı Olursa Yorumlarda Belirtebilirsiniz.