MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Tanıtım Counter Strike: Global Offensive - Oyun Tanıtımı

• Konbuyu başlatan Calientesmo
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:20
MinecraftTURK.net Reklam Alanı
C

Calientesmo

Guest
Konu Sahibi
Minecraft Türk Forumu

Uzb0C1.png

ayrac-1-png.98

Merhaba arkadaşlar, ben Sercan. Bugün sizlere Counter Strike Global Offensive adlı oyunu tanıtacağım.

CS:GO Nedir?

CS:GO yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive, Counter Strike serisinin en çok satan serisidir.
Oyunun Geliştiricileri, Valve ve Hidden Path Entertainment'dir. Oyun tam olarak 21 Ağustos 2012'de piyasaya sürülüp satışa başlatılmıştır. Ayrıca oyunun en büyük güncellemelerinden biri olan ve yeni bir devrim başlatan güncelleme, "Skin" Güncellemesi'dir. Diğer serilerden farklı olan bu oyun, Steam'de ilk 10'a girmeyi başarmıştır.
ayrac-1-png.98

Nasıl Yüklenir?

Counter Strike Global Offensive oyunu bir Valve ürünü olduğu için piyasaya paralı olarak sürülmüştür.
Oyunu şu anda Steam üzerinden satın alabilirsiniz.
ayrac-1-png.98

Oyun Sistem Gereksinimleri:
Windows:
  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor veya daha iyisi
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video kartı 256 MB veya daha fazla olmalı ve Pixel desteği ile DirectX 9 uyumlu olmalıdır.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Mac OS X:
  • İşletim Sistemi: MacOS X 10.6.6 veya daha yükseği
  • İşlemci: Intel Core Duo Processor (2GHz veya daha iyisi)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 veya daha iyisi / NVidia 8600M veya daha iyisi
SteamOS + Linux:
  • İşletim Sistemi: Ubuntu 12.04
  • İşlemci: 64-bit Dual core from Intel yada AMD at 2.8 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 (Graphic Drivers: nVidia 310, AMD 12.11), OpenGL 2.1
  • Ses Kartı: OpenAL Uyumlu Ses Kartı.
ayrac-1-png.98

Skin Nedir?

Oyunun devrim getiren güncellemesi olan skin, birçok kişiyi oyuna davet etti. Bu skin sayesinde oyuna pazar, takas gibi eklentiler eklendi ve oyun şu anki halini aldı. Skinler paralıdır fakat oyun oynayarak düşürebilirsiniz.
ayrac-1-png.98

Görseller:

cs-go-01.jpg

uLQkcSmxbyKixJP-800x450-noPad.jpg
ayrac-1-png.98

Moderatör tarafında düzenlendi:

Konsol.Artz

Minecraft Türk
güzel bir konu olmuş oyun gayet güzel savaş oyunlarının modern ve güncel hali ellerine sağlık