MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI !! #minecrafttürk #webmasterforum

• Konbuyu başlatan Celil
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 7:15
C

Celil

Guest
Konu Sahibi
ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

NOTU OKUMADAN GEÇMEYELİM :

Herkese hayırlı uğurlu olsun diliyorum, hediyeleriniz forumdaki maillerinize gönderilecektir. Hosting VDS Sunucu ödüllerini kazananlar mutlaka forumdaki e-postalarıyla firmalara kayıt olsunlar, forum üyelikleri kazananlar forumlara e-postalarıyla kayıt olsunlar, rica ediyorum sponsorlarımızı rahatsız etmeyelim 1 hafta içerisinde tüm ödüller gönderilecektir.!

1 Kişiye Webmaster Forum'dan 1 Aylık Kurumsal Üyelik ( @MustafaBeyefendi )
1 Kişiye Webmaster Forum'dan 6 Aylık Kurumsal Üyelik ( @buyutech )
1 Kişiye Webmaster Forum'dan 1 Aylık Platin Üyelik ( @Sefa_gkdmr )
1 Kişiye Webmaster Forum'dan 6 Aylık Platin Üyelik ( @denizemekli )
1 Kişiye Webmaster Forum'dan 1 Aylık Gold Üyelik ( @Gefehhka )
1 Kişiye Webmaster Forum'dan 6 Aylık Gold Üyelik ( @Mr_Samed )
1 Kişiye Webmaster Forum'dan 1 Aylık Silver Üyelik ( @alqnbei )
1 Kişiye Webmaster Forum'dan 6 Aylık Silver Üyelik ( @DarkSavci )
1 Kişiye Webmaster Forum'dan 1 Haftalık Konu Sabitleme + Sponsor Tagı ( @denizemekli )

10 Kişiye Minecraft Türk Forumundan 1 Aylık Gold Üyelik ( @Gzlipro , @darksavci , @Marul_man , @RamazanGM , @ItsAlperros , @Yıldırım BEKTAŞ , @Davut Haxor , @xReasTus , @Srtpun , @Nez1r )
1 Kişiye Minecraft Türk Forumundan Bildirim Reklam ( @Sebastian Sasuke )
1 Kişiye Minecraft Türk Forumundan 1 Haftalık Konu Sabitleme ( @denizemekli )
1 Kişiye Minecraft Türk Forumundan 2 Haftalık Konu Sabitleme ( @MustafaBeyefendi )
1 Kişiye Minecraft Türk Forumundan 1 Haftalık Reklam Ön Eki ( @Sunquake )
1 Kişiye Minecraft Türk Forumundan 1 Aylık 468x60 Banner ( @FikriZ )

5 Kişiye 20 Dolar Değerinde BlogMag WordPress Teması ( @remmi , @FenomenOyuncu , @AlbayCharles , @SelimAkoguz , @Gefehhka )
5 Kişiye 59 Dolar Değerinde The Next Mag Wordpress Teması ( @rektman23 , @diabloistan , @ByCalla , @BeyazPolis , @KanekiChanceux )
5 Kişiye 54 Dolar Değerinde Urban Mag Wordpress Teması ( @alqnbei , @Mr.Koray , @KarakayaYT , @RamazanGM , @Winklaar )
5 Kişiye 59 Dolar Değerinde Bitther Wordpress Teması ( @PhoboS , @jossian , @furkanabievde , @killerpro123 , @CreativeFoX )
5 Kişiye 59 Dolar Değerinde Magazilla Wordpress Teması ( @txye3890 , @Kearless , @Mlynstax , @denizemekli , @GlobalMC )
5 Kişiye 49 Dolar Değerinde FlatNews Wordpress Teması ( @HektarPlugin , @Ainslord , @RamazanGM , @ToseEnsar , @buyutech )
5 Kişiye 59 Dolar Değerinde Rubik Wordpress Teması ( @emirhan32213 , @Laz_DeadBoll , @darksavci , @ItsAlperros , @Yıldırım BEKTAŞ )

1 Kişiye .com / .net / .org istediği bir alan adı ( @MagnitudeHD )

10 Kişiye Minecraft Creative Plugin Paketi ( @SkullDark , @SafeDestix , @FenomenOyuncu , @Winklaar , @Yıldırım BEKTAŞ , @CreativeFoX , @Xeod , @txye3890 , @AhmetSobut , @Fery )
10 Kişiye Minecraft CS:GO Plugin Paketi ( @HarmBey , @HektarPlugin , @Ainslord , @RamazanGM , @sinantan , @ToseEnsar , @Cebrayil , @Mlynstax , @L_ao oğuz , @NGNA , )
10 Kişiye Minecraft Katil Kim Plugin Paketi ( @Alican , @GlobalMC , @jossian , @Davut Haxor , @Mlynstax , @MustafaXx_X , @jossian , @Xafel2gaf , @Ustad , @alpsh )
10 Kişiye Minecraft Survival Plugin Paketi ( @Ahmet , @UmutLykia , @TheUygarCK , @JamesBond007 , @Alican , @yasin , @AliYilmazzz , @AtaSaho , @FabiaNo , @SelimAkoguz )
10 Kişiye Minecraft PVP FFA Plugin Paketi ( @Gzlipro , @SpecialTR , @babanzi , @xReasTus , @Pumpky , @TurkNigga , @mehmetalyy , @Gökmen282828 , @TheUygarCK , @pickio )
10 Kişiye Minecraft SkyFight Plugin Paketi ( @rektman23 , @Ahmetkayann , @kerempcofficial , @BeyazPolis , @Marul_man , @ToseEnsar , @AlbayCharles , @Gafehhka , @KanekiChanceux , @furkanabievde )
10 Kişiye Minecraft Çakma Lobi Plugin Paketi ( @Emirhan56561 , @emirhan32213 , @EnesTheVipper , @DarKGreN3 , @AhmetSobut , @Fery , @WoWood , @KasabaNetwork , @Kiasan , @Marco )

1 Kişiye 55 Forumdan Tanıtım Hizmeti ( @KasabaNetwork )
1 Kişiye 45 Forumdan Tanıtım Hizmeti ( @SelimGamigg32 )
1 Kişiye 35 Forumdan Tanıtım Hizmeti ( @Emirhan56561 )
1 Kişiye 25 Forumdan Tanıtım Hizmeti ( @Pumpky )
5 Kişiye 15 Forumdan Tanıtım Hizmeti ( @SaltanatNetwork )

Batihost.com'dan 1 Kişiye 1 Aylık 3 GB Ram Sunucu ( @AtoSaho )
Batihost.com'dan 1 Kişiye 1 Aylık 4 GB Ram Sunucu ( @Ainslord )
Batihost.com'dan 1 Kişiye 1 Aylık 5 GB Ram Sunucu ( @AliYilmazzz )

Teknofirst.com.tr'den 10 Kişiye 1 Aylık Silver Hosting ( @Erensi_28 , @bihency , @emirhan32213 , @FabiaNo , @WoWood , @SelimGamigg32 )

Predunyam.com'dan 20 Kişiye Minecraft Demir Premium ( @kelturkox , @darksavci , @bedirate , @vT'kordonCEH , @Amaterasu41 , @Gökmen282828 , @SelimGamigg32 , @mehmetalyy , @Kiasan , @Laz_DeadBoll , @Laudress , @ByCalla , @Pakeyy , @Srtpun , @sinantan , @xReasTus , @rektman23 , @remmi , @Moris )
Predunyam.com'dan 10 Kişiye Minecraft Altın Premium ( @alpsh , @_KAPLAN_ , @PiccadillyHub , @bihency , @1453emre , @Parimaan , @Vantoxic , @@Laz_Deadboll , @ZearoV6 , @YunusBey05 )
Predunyam.com'dan 25 Kişiye Steam Random Key ( @SemihTheDev , @SelimAkoguz , @EnesTheVipper , @Amaterasu41 , @Vantoxic , @SaltanatNetwork , @KasabaNetwork , @Kiasan , @Marco , @Fery , @HarmBey , @Sefa_gkdmr , @gapo , @emirhan32213 , @DevelopersTR , @mehmet4217fb, @MeYvETaBaGi , @MellyBelly7 am , @kerempcofficial , @buyutech , @denizemekli , @diabloistan )
Predunyam.com'dan 2 Kişiye Forza Horizon 4 ( @killerpro123 , @MagnitudeHD )
Predunyam.com'dan 1 Kişiye Mount & Blade II: BANNERLORD ( @YunusBey05 )
Predunyam.com'dan 5 Kişiye Red Dead Redemption 2 ( @mehmet4217fb , @yunusatari , @Rieedys , @kvancgfx , @MagnitudeHD )
Predunyam.com'dan 3 Kişiye Fifa 2020 ( @Nordeplays , @TurkNigga , @Ahmetkayann )
Predunyam.com'dan 1 Kişiye Far Cry 5 ( @DevelopersTR )
Predunyam.com'dan 1 Kişiye Battlefield 1 ( @FikriZ )

Zamanhost.com'dan 1 Kişiye 1 Aylık 16 GB Ram Sunucu ( @denizemekli )
Zamanhost.com'dan 1 Kişiye 1 Aylık Limitsiz cPanel Hosting ( @TurkNigga )

Aksunucum'dan 1 Kişiye 1 Aylık 2GB VDS Sunucu ( @HarmBey )
Aksunucum'dan 1 Kişiye 1 Aylık 4GB VDS Sunucu ( @Sefa_gkdmr )
Aksunucum'dan 1 Kişiye 1 Aylık 6GB VDS Sunucu ( @Sunquake )

MoraHost'dan 1 Kişiye 8GB Ram 60gb SSD E5 İşlemcili Sunucu ( @Callfax )

Dehost.com.tr'den 2 Kişiye AMD RYZEN 9 3900X İşlemci, 8 GB Ram VDS Sunucu ( @DevelopersTR , @L_ao oğuz )
Dehost.com.tr'den 4 Kişiye Xeon X5670 İşlemci, 8 GB Ram VDS Sunucu ( @Mehmetbrk , @pickio , @bingulhan_tr , @Mirac428 )

MinecraftTR.com'dan 1 Kişiye 1 Aylık 468x60 Banner ( @MagnitudeHD )
MinecraftTR.com'dan 1 Kişiye Bildirim Reklam ( @Callfax )
MinecraftTR.com'dan 3 Kişiye Süper Üyelik ( @Moris , @Mehmetbrk , @rektman23 )

LegendCraftTR'den 10 Kişiye 100 TL Bakiye ( @Harpokrates_exe , @SemihTheDev , @Laz_DeadBoll , @Laudress , @ByCalla , @Pakeyy , @Srtpun , @B4rke_17 , @Parimaan , @MeYvETaBaGi )
LegendCraftTR'den 10 Kişiye Minecraft Demir Premium ( @Sefa_gkdmr , @Umut , @Ahmetkayann , @MustafaXx_X , @BugraaT , @UmutLykia , @Nez1r , @Wolfraid , @Rieedys , @pedroph13 )

buyutech.net'den 15 Kişiye 6 Aylık Limitsiz Web Hosting (Minecraft için Kullanılabilir) ( @TheUygarCK , @ViperTR , @Emirhan56561 , @Miranby , @SpecialTR , @Nez1r , @HarmBey , @Sunquake , @Sefa_gkdmr , @L_ao oğuz , @DevelopersTR , @SelimGamigg32 , @Administrator , @hakancoskun , @yusufemirxd )

LeaderOS'dan 1 Kişiye Leader Paket Minecraft Web Scripti ( @MagnitudeHD )

Piccadilly Hub'dan 1 Kişiye Minecraft Web Site Scripti ( @yusufemirxd )

Ace'den 5 Kişiye Battlefield 3 + Süpriz Oyunlar ( @Yasin , @HuseyinDemirHD , @NordePlays , @_KAPLAN_ , @rektman23 )

MC-AT Bot Yapımcısından 30 Kişiye Gold Üyelik (12 Günlük) ( @Spclouds , @GeNiSyS , @omerguldur37 , @YunusTR11 , @Emirhan56561 , @Miranby , @ViperTR , @KOALAOYUNCU , @Laudress , @kerempcofficial , @Onur menekşe , @yusufemirxd , @gapo , @SemihTheDev , @Laz_DeadBoll , @Laudress , @ByCalla , @Pakeyy , @Srtpun , @Administrator , @Vantoxic , @Moris , @Mehmetbrk , @rektman23 , @MagnitudeHD , @SpecialTR , @killerpro123 , @pickio , @FikriZ , @Sunquake )
MC-AT Bot Yapımcısından 5 Kişiye MC-AT Premium Bot ( @Harpokrates_exe , @AYARS1Z , @TurkNigga , @0zanKinq , @Sebastian Sasuke )

GamerTR.net'den 1 Kişiye 1 Aylık Konu Sabitleme ( @hakancoskun )
GamerTR.net'den 1 Kişiye 1 Aylık 468x60 Banner ( @yusufemirxd )

RiseRuins'den 5 Kişiye Minecraft Demir Premium ( @HarmBey , @Mehmetbrk , @VenyUX , @bihency , @diabloistan )
RiseRuins'den 5 Kişiye Minecraft Altın Premium ( @Moris , @NordePlays , @YunusBey05 , @Kearless , @MellyBelly7 am )
RiseRuins'den 5 Kişiye Battlefield ( @NeyParis , @VenyUX , @omerguldur37 , @PiccadillyHub , @Gökmen282828 )
RiseRuins'den 5 Kişiye Sims4 ( @Ustad , @Xafel2gaf , @SinanTT , @0zanKinq , @Parimaan )

AtmacaNETWORK'den 1 Kişiye 1 Aylık VIP ( @_KAPLAN_ )
AtmacaNETWORK'den 1 Kişiye 1 Aylık VIP+ ( @Alican )
AtmacaNETWORK'den 1 Kişiye 1 Aylık EVIP ( @Yasin )
AtmacaNETWORK'den 1 Kişiye 1 Aylık MVIP ( @NGNA )
AtmacaNETWORK'den 1 Kişiye 1 Aylık MVIP+ ( @Aliyilmazzz )

Seçkin Network'den 5 Kişiye Minecraft Altın Premium ( @HuseyinDemirHD , @0zanKinq , @SemihTheDev , @alqnbei , @V4RAS )
Seçkin Network'den 10 Kişiye Steam Rastgele Key ( @alpsh , @omerguldur37 , @Gzlipro , @FabiaNo , @gapo , @MustafaXx_X , @HektarPlugin , @BugraaT , @Burakpro , @DiXSpaRT )

ArkNetwork'den 1 Kişiye Sınırsız Batman VIP ( @HuseyinDemirHD )
ArkNetwork'den 1 Kişiye Sınırsız Heroe VIP ( @DarKGreN3 )

Moderatör tarafında düzenlendi:

PiccadillyHub

Play.Piccadilly.Wtf
Güzel bir etkinlikti kazananlara hayırlı olsun dileklerimizi sunuyor kazanmayan arkadaşlarımız icin en kısa zamanda tekrar böyle bir etkinliğin olmasını arzu ediyoruz.

Ulan bütün dc sunucularındayım sansıma edeyim ya 1 kişiye 4 tane çıkıyo bana 1 tane anca çıktı ya .

sponsorları ve site yetkililerin eline emeğine sağlık katılan katılmayan herkeze tebrik ederim

Hadi bakalım, herkese teşekkürler :)

bana hiçbirşey çıkmadı 371 kişiden yani ne diyeyim 10 dc sine 10 ununaada katıldım ?

Güzel bir çekiliş daha sonlanmış ve ödülde kazanmışım daha ne olsun :D . Başarılar dilerim, benim gibi kazananlara hayırlı olsun. Kaybedenler üzülmesin daha çok çekiliş gelecek gibi..

discord'da adınız olmadığından dolayı çekilişe eklenmediniz ,#1901 taglı hesap değil mi sizin

Evet ve doğru bu tag Muhammed Mustafa Vanlı#1901 bu benim tagım ? şaka falan mı :D

Düzenleme :
bu arada 371 tane çekiliş yapılıyor en az hadi bilemedin 120 kişi katılıyor ve çıkmıyor bana

C

Celil

Guest
Konu Sahibi
Evet ve doğru bu tag Muhammed Mustafa Vanlı#1901 bu benim tagım ? şaka falan mı :D

Düzenleme :
bu arada 371 tane çekiliş yapılıyor en az hadi bilemedin 120 kişi katılıyor ve çıkmıyor bana
MİNECRAFT TÜRK DİSCORD SUNUCUSUNDA BULUNMUYORSUNUZ