MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Beorthdra Faction | Faction Server İçin Yetkili Arıyoruz.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

beorthdra

Konu Sahibi
"Bütün warpları yapmaya başlıyoruz. Katılmak İsterseniz Başvurunuzu gönderiniz"

Sunucu Bilgileri
  • Beorthdra sunucumuz 200 kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 5 GB RAM bulunmakta. Şuan Plugin Paketi Hazırlanıyor fakat elimizdeki plugin paketi ile build yapmaya başladık
İletişim Bilgileri
  • Discord
  • Parnasiyan#1878
  • E-Posta [email protected]
  • İletişime geçmeden lütfen konuya yanıt veriniz.
Alım Yapılacak Bölümler
  • Mimar
  • Rehber
  • Moderatör
Başvuru Formu
  • İsim/Soyisim:
  • Tecrübeleriniz:
İlginiz için teşekkürler, başvurularınızı bekliyoruz. En kısa sürede görüşmek üzere.

Ahmetkayann

Herşeyim..Minecraft
  • İsim/Soyisim:Ahmet Kayan
  • İletişim Adresi:AhmetKayann#5600
  • Tecrübeleriniz:daha önce hiçbir serverda rehber vb. olmadım ama hamchiden bissürü server açtım pluginler hakkında kendimi geliştirmek için yakında server açmayı düşünüyorum ama elime böyle moderatörlük fırsatı geçtiği için kullanmak istedim serverınıza Moderatör veya Rehber Olarak (mimarlıkta iyi değilim ) çağırırsanız eimden gelen herşeyi yapacağıma eminim

• İsim/Soyisim: Mehmed Said / Gürt
  • İletişim Adresi: [email protected] / ➥◤«aiԃ»◢™#8018
  • Tecrübeleriniz: 11 yaşımdan beri kendi kendime portlu server açıyorum 13 yaşımda batıhost serveri açmıştım 50 kişilikta ama 40 kişi felan aktifti bir kaç tane server da pluginerlik ve admlik yaptım istediğim yetki pluginer yada admin.

"Bütün warpları yapmaya başlıyoruz. Katılmak İsterseniz Başvurunuzu gönderiniz"

Sunucu Bilgileri
  • Beorthdra sunucumuz 200 kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 5 GB RAM bulunmakta. Şuan Plugin Paketi Hazırlanıyor fakat elimizdeki plugin paketi ile build yapmaya başladık
İletişim Bilgileri
  • Discord
  • Parnasiyan#1878
  • E-Posta [email protected]
  • İletişime geçmeden lütfen konuya yanıt veriniz.
Alım Yapılacak Bölümler
  • Mimar
  • Rehber
  • Moderatör
Başvuru Formu
  • İsim/Soyisim:
  • Tecrübeleriniz:
İlginiz için teşekkürler, başvurularınızı bekliyoruz. En kısa sürede görüşmek üzere.

Merhaba, ben Eren. 15 yaşındayım ve şuana kadar 3 tane serverde mimar ve rehberlik deneyimleri yaptım, hiçbir şikayetleri olmadı benden ve sizin serverinizdede iyi işler yapabileceğimize inanıyorum. Discord: Reâcych#7097