MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

    Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

    Buraya tıklayarak aramıza katıl.

    Öne çıkan konu
20220428 (3).png

Aternos Server Minecraft Hakkında Bilgi​

Aternos server Minecraft konusunda bilgi almak isteyen birçok kişi mevcut. Siz değerli üyelerimiz için bilgi veriyor olacağız.
Oyuncular ücretsiz bir şekilde Minecraft sunucusu kurmak istediğinde çeşitli platformları inceliyor. Bu platformlardan birisi olan ve sunduğu verimli hizmet ile bilinen Aternos server Minecraft karşımıza çıkıyor.
20220428 (4).png

Aternos Server Minecraft​

Günümüzün en popüler ücretsiz sunucu firmaları arasında yerini alan Aternos, Minecraft sunucusu sağlayan bir yer. Kullanıcılar Vanilla ve Snapshot sunucular kurmanın yanı sıra Bedrock Edition sunucusuna da sahip olabiliyor. Bunun yanı sıra modlu sunucu kurmak isteyenler için Forge ve Fabric de mevcut. Oyuncular, daha pek çok seçenek ile beraber istediği konuda tercih yapabiliyor.
Aternos server Minecraft ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sağlanan verimli bir hizmet. Kalitesiyle oyuncuları etkisi altına alan Aternos özel alan adı desteği, yetki dağıtımı, sınırsız oyuncu limiti, eklenti desteği ve gerçek zamanlı konsol gibi daha pek çok özelliğe sahip. Sunucu kurmak için yapılması gereken girmek.