MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

Furina

Konu Sahibi
Herkese Merhaba , Ben Efe 17 . Güzel Sanatlar Lise'si Müzik Bölümü Öğrencisiyim . 12 Senedir Piyano Çalıyorum , Müzik Dışında Oyun Hep Hayatımda Olan Bir Hobi idi .

Bugün Burada Yeni Açmış Olduğum ARCHERCRAFT (OpSkyblock - Faction ) Minecraft Sunucumuz Hakkında Daha Fazla Kitleye Ulaşmak Adına Bir Konu Açmış Bulunuyorum .

ARCHERCRAFT YETKİLİ EKİP ARIYOR !

Öncelikle Sizlere Alım Yapacağımız Bölümlerden Ve Genel Yetki Sıralamasından Bahsedeyim ..

Alım Yapacağımız Bölümler
: Rehber , Ticket Yetkilisi , Mimar , Moderatör , Ekip Lideri !

Yetki Sıralamamız : Kurucu > Yönetici > Ekip Lideri > Senior Moderatör > Moderatör > Destek Ekibi > Rehber > Deneme Rehber .

Şimdi De Sizlere Sunucu Hakkında Biraz Bilgi Vereyim ;

Sunucumuz OpSkyblock Ve Faction'dır . Bir Çok Warp ve Etkinlik Alanları Bulunmakta .. Her Gün Event ! Şuanda Büyüme Sırasında Olduğumuzdan Her 10 Kişide Event Yapıyoruz .. VIP Fiyatlarımız Diğer Çoğu Sunucuya Göre Çok Daha Uygundur . Bize Gelen Her Ödeme Tamamen Sunucuya Yatırılıp , Güzel Bir Hal Almasını Sağlamaya Çalışmaktayız .

Eveet Gelelim Başvuru Formuna ... Ekibimize Katılmak İsteyenler İçin Bir Form Hazırladık

Başvurma ŞARTLARI ;

• Mikrofon bulundurmak .
  • Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir.)
  • Türkçeyi düzgün bir şekilde kullanmak.
  • Rehberlerle İlgilenebilecek Moderatör Alımı
  • Yaş Sınırımız Bulunmamakta Ancak Saygı Ve Sevgi Her Zaman Şart !
  • Oyuncularla ilgilenebilecek, gerektiğinde yönetim panelinden sıkılmadan destek taleplerini cevaplayacak Rehber , Ticket Yetkilisi , Moderatör , Ekip Lideri Aranmaktadır. Eğer bu şartlara uymuyorsanız, lütfen başvurmayın.

Başvuru Formu : Bu Linkten Ekibimize Katılmak İçin Başvuru Yapabilirsiniz ..

İletişim Adresim : Furina#4216 Discord Adresimden Beni Ekleyebilirsiniz .. Hepinize İyi Forumlar ...

Merhabalar Selamın Aletkum ben Adminlik başvurusu için gelmitim kodlamam bayA Bİ İYİ e İP verirsen e ccevap yazarsan cok sevinirim :)