MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

[1.16.4] mc.erkinazcan.com - 50'ye yakın plugin herşey Türkçe, 200 saatlik emek

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

MOSAD

Konu Sahibi

Merhabalar arkadaşlar. 36 yaşında bir öğretmenim ve atanmayı beklediğim şu işsiz zamanımda oturup sizler için güzel bir sunucu açtım. Tüm eklentileri birbirleriyle uyumlu ve Türkçe hale getirmek 200 saate yakın bir emeğimi aldı.
1.16.4 sürümdür.
Büyük bir ana şehir var.
Şehirde marketler, kiralanabilir oyuncu pazarı, eşyaları satabileceğiniz marketler, disko, striptiz klübü ve sinema gibi çok güzel mekan var.
Oyunda /m yada /menu yazarak tüm ayarlara ulaşabilirsiniz. Herşey Türkçe ve hiç komut kullanmadan bu menüden her türlü şeyi yapabilirsiniz.
Skin eklentisi ile oyununuz orijinal değilse bile skin kullanabilirsiniz.
Alan koruma eklentisi, oturma eklentisi, koordinat ve saat göstergesi, öldüğünüzde eşyalarınızın bir sandıkta toplanması ve başkasının alamaması, yerel ve genel sohbet, asansör eklentisi gibi bir çok eklenti mevcut.
Onun dışında ağaçların efektle yıkılması (baltayla kesilebilir ağaçlar), NPC eklentisi (özellikle striptiz kulübe gidin +18), teleport kapıları, pet eklentisi (yanınızda savaşır, binek yapabilirsiniz ve daha çok özelliği var) ve tabi ki Türkçe meslekler mevcut.
Survival dünyasında kanlı ay eklentisi mevcut ve belirli sürelerde kanlı ay gecesi oluyor ve o gece kıyamet kopuyor dikkat edin (menüden kaç gün kaldığını görebilirsiniz).
MobArenaya arkadaşlarınızla yada tek girerek moblarla savaşabilir ve eğlenmenin yanı sıra ödüller kazanabilirsiniz.
Sunucuda 1 kişinin bile yatması geceyi gündüz yapar. Ayrıca öldürdüğünüz oyuncuların kafasını da biriktirebilirsiniz :)
Sunucuya her gün yeni bir şeyler eklemekteyim. Bu kadar çok eklentinin kusursuzca çalıştığı çok nadir serverlandandır.
Ayrıca hilecileri %99,9 yakalayan paralı eklentilerim mevcut. Ve mysql veritabanı ile bağladığım tüm blok kayıtlarını tutan eklentimde var. Yani biri sizin evinizi mi kırdı, harinın içine mi etti direk tespit edebiliyorum.
7/24 açıktır herkesi bekliyorum.

IP: mc.erkinazcan.com

Sunucu tanıtım konusu açmanız için en az 3 mesaja sahip olmalı. Konu içerisinde en az 2 adet (sunucu içi) görüntü koyulmalıdır. Aksi takdirde konunuz 24 saat içerisinde kapatılacaktır.