MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Yeni bir FACTION DENEYIMI! - 1v1 - Kasalar - Arena - Ozenle Yazılmıs Skriptler ve Fazlası!

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

YagizzG

Konu Sahibi
TANITIM:
FancyNetwork 2018'den bu yana kendini geliştirerek ilerleyen bir Faction Sunucusudur. FancyNW yetkilileri olarak paraya değil, oyuncuların eğlenmesine bakarız.Sunucumuzda hiçbir şekilde PTW (Pay To Win) öğeler bulunmamaktadır.Prime(VIP) üyelikler satışa sunulmakla birlikte oyun içindeki FCoin (Kredi Sistemimiz) ile de kolaylıkla satın alınabilir.Sunucumuzda 3 temel rütbe vardır. Silver-Gold-Platinum. Platinum üyeler, belirli bir zaman geçirdikten sonra ÜCRETSİZ şekilde Prime üyesi olabilirler.PTW'yi daha da öldürmek için FPass sistemi getirdik.Bu sistem sayesinde bir kere FPass alıp birdaha hiçbir ödeme yapmadan Prime üyesi olabilir ve her ay FCoin kazanabilirsiniz.Sunucumuzda en dikkat ettiğimiz şeylerden bir tanesi sadelik. Bu yüzden kafanızı karıştıracak şeyler eklemekten kaçındık ve bir menü sistemi getirdik. Oyun içerisinde /menu yazmanızla birlikte sunucuda yapabileceğiniz herşeyi o menüde bulmanız mümkün.Çoğu sunucuda var olan yetkili egosu denen şey bizde yok.Özellikle yetkili alımı yaparken bunu dikkat ediyoruz.Hiçbir yetkilimiz sizlere kafasına göre bir yaptırımda bulunamaz.Yetkiler sınırlıdır.Bu kadar tanıtım yeterliyse sunucu özelliklerine gelin bakalım :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TANITIM FRAGMANI:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IP: fancynw.batihost.net
Versiyon: 1.8.X

WARPLAR:
-Arsalar
-Market
-Ench
-Kasalar
-Edit
-Pazar
-1vs1
-Orman
-FFA
-Tamirci
-Nether
-Lapis
-Hammadde
-Rütbe Hammadde
-VIPHammadde
MINIGAMES:
-1vs1
-FFA
-BOSS (Yakında)
-Herobrine Hunter
-Kızı Kurtar (Yakında)
GORUNTULER:
Görüntü Koyamıyorum Forum Kabul Etmiyor :)