MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Yarı Op Faction ┃IP:Play.Gladyo.XYZ┃1.8x┃SITE:Gladyonw.Play.Tc

MinecraftTURK.net Reklam Alanı
Biçok Faction sunucusu gördüm op yarı op emek ama buildleri ya kopyalamyadı yada çalıntı ama bu sw de buildler çok güzel ve uraşılmış

Bizim serverimiz yeni açıldı ve ve bir sürü yenilikler eklendi biz sizin önerilerinizi ciddiye alıp hemen istediğiniz şeyleri servere getiriyoruz server hazır ve oynanılmaya hazır! Biz gün geçtikçe büyüyoruz ve gelişiyoruz ve bu sizin elinizde Sizi servere bekliyoruz ! İYİ OYUNLAR !

Kreof

Reaven Team; minecraft hizmetleri
Sunucu güzele benziyor ancak konu tasarımı berbat :confused:
Ayrıca reklam verdiğiniz bannerda ücretsiz olarak paylaşılmış bir banner :rolleyes:

Konu tasarımı geliştirilebilir ve sunucu haritaları daha özgün bir hale getirilebilir ;) Ben de kendi sunucum için bazı haritaları hazır olarak alıyorum ve kullanıyorum. Bunu inkar etmem ve bizler için hazırlanmış haritaların kullanılmasını desteklerim fakat sunucunun haritalarının yapımında daha çok emek vermek gerekiyor, daha farklı kılmak gerekiyor. Devşirme gibi olması yeni gelen oyuncular açısından da pek iyi olmaz. Sunucunuzun daha sürdürülebilir ve büyük bir sunucu olabilmesi için fikrimce özgünleşmelisiniz. Sunucu sahiplerini yakından tanıyorum ve çok iyi insanlar olduğunu söyleyebilirim. @Astereoid ve arkadaşlarının sunucusuna katılmanızı tavsiye ederim. Ancak arkadaşlar eğer reklam vermiş isek ve sunucumuzun gelişmesini gönülden istiyorsak biraz daha çalışmalıyız ;). Sizleri seviyorum ve sunucunuzla başarılar diliyorum <3

Sunucu güzele benziyor ancak konu tasarımı berbat :confused:
Ayrıca reklam verdiğiniz bannerda ücretsiz olarak paylaşılmış bir banner :rolleyes:
Daha evvel de başka bir sunucu konusunda hazır tasarımdan yakınıyordunuz. Ben yeni sunucu açan arkadaşların hazır tasarımlar, hazır bannerlar, hazır haritalar kullanmalarından ötürü böylesine eleştirilmelerine üzülüyorum. Bu tür sunucular düşük bütçelerle açılıyor ve kurucuları forumlarda hevesle açtıkları konularında bu tür eleştirilere maruz kalınca heveslerini yitiriyorlar. Kendileri daha büyük bir gelir elde ettiklerinde elbette ki konularını güzelleştirirler. Hem forumun gelişmesi için hem de sunucu açan arkadaşlar için daha ılımlı yaklaşmalıyız. Bu tür sert yorumlar çok üzücü :confused:. En azından biraz daha az kırıcı olalım.

Astereoid

Konu Sahibi
Konu tasarımı geliştirilebilir ve sunucu haritaları daha özgün bir hale getirilebilir ;) Ben de kendi sunucum için bazı haritaları hazır olarak alıyorum ve kullanıyorum. Bunu inkar etmem ve bizler için hazırlanmış haritaların kullanılmasını desteklerim fakat sunucunun haritalarının yapımında daha çok emek vermek gerekiyor, daha farklı kılmak gerekiyor. Devşirme gibi olması yeni gelen oyuncular açısından da pek iyi olmaz. Sunucunuzun daha sürdürülebilir ve büyük bir sunucu olabilmesi için fikrimce özgünleşmelisiniz. Sunucu sahiplerini yakından tanıyorum ve çok iyi insanlar olduğunu söyleyebilirim. @Astereoid ve arkadaşlarının sunucusuna katılmanızı tavsiye ederim. Ancak arkadaşlar eğer reklam vermiş isek ve sunucumuzun gelişmesini gönülden istiyorsak biraz daha çalışmalıyız ;). Sizleri seviyorum ve sunucunuzla başarılar diliyorum <3
Bu güzel yorumun için teşekkür ederim

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Her şeyden önce sunucunun haritalarını çok beğendim.

Kreof

Konu Tasarımı googlede olan en çirkin tasarımlardan bir tanesi ile değiştirilmiş. Googlede ücretsiz olarak çok daha iyi tasarımlar mevcut lütfen onlarada göz atın.

Kreof

Daha evvel de başka bir sunucu konusunda hazır tasarımdan yakınıyordunuz. Ben yeni sunucu açan arkadaşların hazır tasarımlar, hazır bannerlar, hazır haritalar kullanmalarından ötürü böylesine eleştirilmelerine üzülüyorum. Bu tür sunucular düşük bütçelerle açılıyor ve kurucuları forumlarda hevesle açtıkları konularında bu tür eleştirilere maruz kalınca heveslerini yitiriyorlar. Kendileri daha büyük bir gelir elde ettiklerinde elbette ki konularını güzelleştirirler. Hem forumun gelişmesi için hem de sunucu açan arkadaşlar için daha ılımlı yaklaşmalıyız. Bu tür sert yorumlar çok üzücü :confused:. En azından biraz daha az kırıcı olalım.
Düşük bütçe ile sunucu açmakta sıkıntı yok ancak sunucu açacaksanız öncelikle yaptığınız işe bakarak boyle bir şey olurmu diye bakmak gerekiyor.