MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Vault Survival [Özgürlük, Yepyeni bir konsept.]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sabre

Konu Sahibi
Herkese merhabalar. Sanırım Minecraft'ta bir survival sunucusu arıyorsunuz ve özgür olmak istiyorsunuz...

Ben ve 3 arkadaşım yepyeni bir konsept ile yeni bir sunucu kurmayı düşünüyoruz. Dilerseniz size konseptten size biraz bahsetmek istiyorum.

Bu sunucuda, 3 tane faction(taraf) olacak ve bu taraflar birbiriyle savaş halinde olacak. Bu tarafların içindeki insanlar birbiriyle kol kola olup birlikte hareket edecekler. Konseptin kabataslak anlatımı bu şekilde, size Factions serveri gibi gelebilir, ama yenilikler detaylarında saklı...

Bu serverde register sistemi dışında hiçbir plugin yok. Evet, yok. Şimdi "Ne saçmalıyor bu adam ya.." diyip sayfayı terk eden dar görüşlü arkadaşlarımıza görüşmek üzere, benden uzak olsunlar.

Bana göre, pluginler oyuncuları kısıtlayan bir sistemin getirilmesidir. Claim sistemi de yok. Evet, yok. Neden insanlar kendi hayal güçlerini kullanıp düşmanlarından korunmak yerine, karşı tarafın dibine resmen koca bir tahta yığını yapıp, içini itemlerle doldursun ki?
Eee, hani Minecraft her şeyi özgürce yapabildiğin koca bir dünyaydı?

Fakat, bunların düzgün bir şekilde gerçekleşmesi için seviyeli, medeni insanlara ihtiyacımız var. Eğer sorularınız varsa görüşlerinizi bu konuyu yanıtlayabilirsiniz, ya da sunucumuza gelip benle bizzat canlı konuşabilirsiniz.

Sunucu Adresimiz:
vault102.aternos.me
eğer girerken sorun olduysa,
willowarbler.aternos.org:10476

iKaanStrafe

Sanma ki yaşıyorum..
Daha detaylı anlatmalı ve resim eklemelisin konuna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...