MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

DwordGG

Apim Benim
Konu Sahibi
Minecraft Türk Forumu

Merhaba arkadaşlar, sizlere ServerListPlus pluginini tanıtmak isterim. Bende tam bilmiyordum ve bazı yerlerden ve kendimce öğrendim. Bilmeyenler için nasıl kullanılacağını anlatmak isterim. Lafı uzatmadan başlıyalım.

JQgVoj.png

208d59de3a201b53e57c336823fcc706826787ff

e79d8ea6-293b-11e4-9bda-916ea693df4b.png

Üsteki şeyleri yapmamızı sağlar ve daha fazlası

dOVLyr.png

1-) Plugini klasöre çıkarmadan direk jarı pluginlerin olduğu yere atın.
2-) Sunucuzu kapatıp öyle atın.
3-) Pluginlerin kurulu olduğu yere ServerListPlus adına bir klasör oluşur.
Kurulum tamam.

4aJpBJ.png

ServerListPlus klasörün içine giriyoruz. Klasörün içinde ServerListPlus.yml var işimiz onunla. ServerListPlus.yml girin herşeyi silin içindeki konunun aşağısında vereceğim hastebin linkine tıklayın. Verdiğim Hastebin linkteki şeyleri kopyalayın ServerListPlus.yml içine yapıştırın ve kendinize göre ayarlayın ister editleyin ister baştan yapın kendinize.
Kullanımı tamam.

5DON5l.png

ServerListPlus çalışması için sunucuda ve ya konsoldan bunu yazın /slp enable bu komut ServerListPlus çalışmasını sağlıyacaktır.

A1lORr.png

• / slp - Eklenti hakkında bir bilgi sayfası görüntüleyin ve tüm mevcut komutları listeleyin.
  • / slp reload veya / slp rl - Eklenti yapılandırmasını yeniden yükleyin .
  • / slp save - Eklenti yapılandırmasını kaydedin.
  • / slp enable - Eklentiyi etkinleştirin ve durum pingini değiştirmeye başlayın.
  • / slp devre dışı bırak - Eklentiyi devre dışı bırakın ve durum pingini değiştirmeyi bırakın.
  • / slp clean <favicons / players / requests> - Belirtilen önbellekteki tüm girdileri silin.
OoXr1P.png

serverlistplus.admin

9mBbX9.png

____

Konumuz burada bitmiştir.
Umarım yararlı bir konu olmuştur. Konuma bakan herkese teşekkür ederim. Düşüncelerinizi bekliyorum.
Yeni bir konuda görüşmek üzere, iyi forumlar.

C

Celil

Guest
Güzel bir konu anlatımı olmuş, bannerlerdeki yazılara kontur eklemeni tavsiye ederim iyi forumlar.