MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

SeffafGame Yetkili Alımları

SeffafGame

Konu Sahibi
SeffafGame Yetkili Alım Formuna Hoşgeldiniz Burada Size Ben Yardımcı Olacağım.Yetkili Alımlarımdan Bahsedeceğim.
2xModeratör
2xYardımcı
4xMimar
1xAdmin Alınacaktır.Ama Admin Olmak İçin Güvenimizi Kazanmanız Gerekmektedir.Deneme Amaçlı DENEMEADMİN rolü verilecektir.SeffafGame İyi Günler Diler.
Buradan Başvuru Yapabilirsiniz!

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    9.2 KB · Görüntüleme: 135
  • images.jpg
    images.jpg
    9.2 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleme:

SeffafGame

Konu Sahibi
Kısa Yoldan Yapmak İçin SeffafGAME#3932 Discord Hesabına Arkadaşlık İsteği Gönderebilirsiniz İyi Günler Dilerim.SeffafGAME

SeffafGame Yetkili Alım Formuna Hoşgeldiniz Burada Size Ben Yardımcı Olacağım.Yetkili Alımlarımdan Bahsedeceğim.
2xModeratör
2xYardımcı
4xMimar
1xAdmin Alınacaktır.Ama Admin Olmak İçin Güvenimizi Kazanmanız Gerekmektedir.Deneme Amaçlı DENEMEADMİN rolü verilecektir.SeffafGame İyi Günler Diler.
Buradan Başvuru Yapabilirsiniz!
reis beni deneyebilirsin ben istersen en düşük yetkiyle başlar güvenini kazanır yanında olurum ben de iyi düşünür güzel işler başarabilen birilerinin yanında olup destek çıkmak istiyorum her konuda öneri ve düşüncelerimi bildiririm göz zevkim de iyidir asla ihanet söz konusu olamaz gözün kapalı emanet edersin bana swyi sana o güveni veririm Meriç#1075