MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Sans Güçleri Taşına Bilinir İcat.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

GurkanGG

Odun kırmaya başladım!
Konu Sahibi
Taşınabilinir Sistem

Sans Güçleri:

Herkese merhaba arkadaşlar bugün Minecraft'ta rp yapmak isteyenler için karakterlerin güçlerini yaptım. Bunu yapmamın amacı arkadaşlarımla birlikte rp yaparken daha gerçekçi rp olur diye yaptım. için tıklayın.
144

Başladığınızda böyle 2 adet yeni özellik ekliyor. Bu özelliklerden birisi sağ taraftaki "Puan" isimli tablo diğeri de "TAB" tuşuna basınca görünen mananız.
145
146

Sans karakterini almak için 1000 puan toplamanız lazım. Puan toplamak için mob öldürmeniz gerekir.
147
148

1000 puan topladıktan sonra çalışma masasına kemik bloğunu atmanız gerekir. Attıktan sonra 4 adet item gelecek.
149
150
151
152

4 adet özel yeteneğiniz bulunuyor. Bu itemleri yere atarak kullanırsınız. Bunların tam adlarını bilmediğim için kendimce isimler koydum :)
153

1. saldırısı yerden kemik çıkartıyor.
154
155

2. Saldırısı Gaster Blaster tam benzetemedim ama elimden gelen buydu.
156
157

3. Saldırısı karakteri tutuyor ve sonra yukarıya atıyor. Tutulan tüm karakterlerin tepesinde mavi bir yün duruyor. Bu da sans birini kontrol ederken ruhunu mavi yaptığı için böyle yaptım.
158
159
160

4. Saldırısı özel saldırı. Bu saldırıyı kullanınca 2 adet gaster blaster ateş ediyor. Karakteri tutuyor havaya atıp yerde kemik çıkartıyor. Bu özeliği güncelledim ilk halinde havada kemik çıkartıyordu artık yerde çıkartıyor. Nasıl indireceğinizi ve kuracağınızı videom da gösterdim. Nasıl indireceğinizi biliyorsanız indirebilirsiniz.