MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Yardım pvpmarket skripti istiyorum

BerkeKD

Konu Sahibi
Faction sunucusu için pvpmarket skripti istiyorum. koruma 6 kırılmazlık 4 eşyalar ve keskinlik 6 kılıç alabilecekler. Bir çok foruma ve internete baktım ama paylaşan yok. Yardımcı olabilir misiniz.

Eskilerde kodladığım bir Skript. Hataları olabilir çünkü 1.12.2 üzerinde kodladım ve aylardır denemedim.

Kod:
# BY BorakanT
# V1.0

on death of a player:
    if attacker is a player:
        give attacker a gold nugget

command /kilic:
    permission: pvrket.al
    permission message: &8&l[&bPvRket&8&l] &fKeşke alabilsen savaşçı! Yetkin yeterli değil!
    trigger:
        if player has 30 gold:
            give a Diamond Sword of sharpness 3 with named "&4Derinliklerin Kılıcı" to player
            remove 30 gold from player
            send "&8&l[&bPvRket&8&l] &eBaşarıyla satın aldın savaşçı!" to player
        else:
            send "&8&l[&bPvRket&8&l] &cElinde yeteri kadar altının yok savaşçı!" to player

command /yay:
    permission message: &8&l[&bPvRket&8&l] &fKeşke alabilsen savaşçı! Yetkin yeterli değil!
    trigger:
        if player has 10 gold:
            give a bow of infinity 1 with named "&bSihirli Yay" to player
            remove 10 gold from player
        else:

command /ok:
    trigger:
        if player has 5 gold:
            give 64 arrow with named "&bSihirli Ok" to player
            remove 5 gold from player
        else:

command /elmasset:
    trigger:
        if player has 64 gold:
            give a diamond chestplate with named "&6Koruma Seti" to player
            give a diamond boots with named "&6Koruma Seti" to player
            give a diamond leggings with named "&6Koruma Seti" to player
            give a diamond helmet with named "&6Koruma Seti" to player
            remove 64 gold from player
        else:

command /altincevir:
    permission: pvrket.cevir
    permission message: &8&l[&bPvRket&8&l] &fKeşke yapabilsen savaşçı! Yetkin yeterli değil!
    trigger:
        if player has 9 gold nugget:
            remove 9 gold nugget from player
            give a gold to player
            send "&8&l[&bPvRket&8&l] &eBaşarıyla altın parçalarını altına dönüştürdün savaşçı!" to player
        else:

command /pvrket:
    trigger:
        open chest with 1 rows named "&cPvRket &8- &bPvP Araç Gereçleri Bu Menüde!" to player
        wait 3 ticks
        format slot 2 of player with diamon sword named "&4Derinliklerin Kılıcı &8(&cKes. 5&8)" with lore "&r&e30 Altın" to run [execute player command "/kilic"]
        format slot 3 of player with bow named "&bSihirli Yay &8(&cSonsuzluk&8)" with lore "&r&e10 Altın" to run [execute player command "/yay"]
        format slot 4 of player with arrow named "&bSihirli Ok &8(&c1 Stack&8)" with lore "&r&e5 Altın" to run [execute player command "/ok"]
        format slot 5 of player with diamond chestplate named "&6Koruma Seti &8(&cElmas Set&8)" with lore "&r&e64 Altın" to run [execute player command "/elmasset"]
        format slot 7 of player with wheat named "&eÇevirici" with lore "&r&c9 Gold Nugget = 1 Altın" to run [execute player command "/altincevir"]