MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

play.VictoryNW.com | UOPSKYBLOCK SUNUCUSU | HER GÜN EVENT | /VİPOL | SENDE ARAMIZA KATIL | www.VictoryNW.com |

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

PekReyiz

Enderman katiliyim ühü ühühü...
Konu Sahibi
OcBxz6.jpg
4eBrU3.jpg
v4eFFs.jpg
tZg4Pf.png
T3jYhs.png
6FjQa6.png
34mIBK.png
aFt624.png
K6pvWS.png

Son düzenleme:

Kreof

Reaven Team; minecraft hizmetleri
Hazır Tasarım haricinde( kötü demiyorum ancak hazır ) her şey yolunda gözüküyor ;)

Hazır Tasarım haricinde( kötü demiyorum ancak hazır ) her şey yolunda gözüküyor ;)
Konu tasarımı olarak hazır bir tasarım olmasına takılmamak gerektiğini düşünüyorum. Neticede bir oyuncu sunucuyu özellikleri, haritaları, eğlenceli ortamı, samimiyeti, aktifliği, oyuncu sayısı gibi niteliklere göre seçer. Elbette tasarımın göze hoş gelmesi de çok önemlidir ama hazır olup olmaması şahsen benim için hiçbir şey ifade etmez. Bana kalırsa sunucunun reklamına bakacak herhangi bir oyuncu adayı da konunun hazır olup olmamasına dikkat etmez.

Sunucu hakkında konuşacak olursak harita görsellerini çok beğendim ama konu biraz sade gözüküyor ve az bilgi verilmiş. Sunucu hakkında biraz daha ayrıntıya girmek çok daha iyi olur. Başarılar ve bol oyuncular dilerim... ;)

Son düzenleme:
Konunuzu beğendim, sunucunuza giriş yapacağım fakat kendi çapımda gördüğüm bir eksiklik olarak konunuzda sistemlerinizden daha detaylı bahsedebilirsiniz. (Örnek olarak sadece sunucu içi yapılardan görseller değil bazı sistemlerinizden görseller insanları sunucuya girmek için daha fazla teşvik edebilir.) Başarılı bir konu umarım istediğiniz yerlere rahatlıkla ulaşırsınız.

Oyun içi sistemler tanıtılmamış ve eskik bir konu yazılmış başarılı bulamadım malesef.

* iyi konular.

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
İlk olarak sunucu konu tasarımınızı çok beğendim .

Kreof

Konu tasarımı olarak hazır bir tasarım olmasına takılmamak gerektiğini düşünüyorum. Neticede bir oyuncu sunucuyu özellikleri, haritaları, eğlenceli ortamı, samimiyeti, aktifliği, oyuncu sayısı gibi niteliklere göre seçer. Elbette tasarımın göze hoş gelmesi de çok önemlidir ama hazır olup olmaması şahsen benim için hiçbir şey ifade etmez. Bana kalırsa sunucunun reklamına bakacak herhangi bir oyuncu adayı da konunun hazır olup olmamasına dikkat etmez.
Ben konuyu bir oyuncu olarak değil, bir profosyonel olarak değerlendirdim.

Ben konuyu bir oyuncu olarak değil, bir profosyonel olarak değerlendirdim.
Anlatmak istediğim şey şu ki hazır olup olmaması mühim değildir. Biz forum ahalisi olarak tasarımın estetiğine, içeriğine vesaire odaklanmalıyız. Kötü olmadığını söylüyorsunuz. Kötü değise değildir. Aaaa hazır tasarım, aaaa hazır map işte bunlar çok lüzumsuz yorumlar. Arkadaşlarımız heves edip sunucu açıyor ve biz karalayacak şeyler arıyoruz. Daha güzel bir dille beğenmediğimiz yönleri ifade edilmeli ve sunucunun eleştirilecek yerleri iyi seçilmeli. Sırf beğenmedik diye böylesine negatif bir yorum yapmamalıyız.

Kreof

Anlatmak istediğim şey şu ki hazır olup olmaması mühim değildir. Biz forum ahalisi olarak tasarımın estetiğine, içeriğine vesaire odaklanmalıyız. Kötü olmadığını söylüyorsunuz. Kötü değise değildir. Aaaa hazır tasarım, aaaa hazır map işte bunlar çok lüzumsuz yorumlar. Arkadaşlarımız heves edip sunucu açıyor ve biz karalayacak şeyler arıyoruz. Daha güzel bir dille beğenmediğimiz yönleri ifade edilmeli ve sunucunun eleştirilecek yerleri iyi seçilmeli. Sırf beğenmedik diye böylesine negatif bir yorum yapmamalıyız.
Beğenmediğim yönleri ve beğendiğim yönleri belirtmişim. "Hazır Tasarım haricinde( kötü demiyorum ancak hazır ) her şey yolunda gözüküyor" diyerek. Ayrıca her yazdığım yorumu eleştirerek hiçbir yere varamazsınız.
Bir sunucu sahibi başarılı olmak istiyorsa eleştiriye açık olmalıdır, bu eleştiriler yörüngesinde kendisini geliştirmelidir.

Sunucu aşırı güzel görünüyor, başarılarınızın devamınızı dilerim yetkili alımları var mı?