MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Play.NoveNetwork.com > [1.8 - 1.16] | EMEK SKYBLOCK | 1.Sezon | Sezon Sonu 1. Ada Sahibine 300 TL | Yeni Nesil Emek Sunucusu |

NoveNetwork

Konu Sahibi
2152

Merhabalar,
Öncelikle kendimi tanıtayım adım Talha 20 yaşındayım. Senelerdir Minecraft oyuncusuyum, farklı sunucularda çok zaman geçirdim ve sonunda kendi sunucumu açma kararı aldım. Bunca zaman edindiğim tecrübelerle sizlere daha iyi bir oyun keyfi yaşatmak amacıyla çok uğraşlar sonucu sunucum aktiftir. İlgili yönetim kadromla sizlere daha iyi hizmet vermek için elimden geleni yapacağımdan şüpheniz olmasın.

2153

2154

SİSTEMLERİMİZDEN DAHA FAZLA BAHSETMEM GEREKİRSE;

ATM
, Sunucumuzda spawn da ATM'ler bulunmakta bu ATMlerle para yatırarak paranızı saklamanız daha kolay ve gizli olacaktır.
BORSA, Borsada haftalık olarak bir adet tarım ürününün satış fiyatı artmaktadır.
INDIRIM, Haftalık olarak 8 tane eşya market fiyatının yarı fiyatına indirime girer.
RUTBE, Ada seviyenize göre rütbeler bulunmaktadır, ada seviyenize göre arttığı zaman çeşitli rütbelere erişirsiniz.
TARIF, /recipe yazarak o eşyanın nasıl yapıldığına bakarsınız.
UCUSCEKI, Adanızda 1 saat boyunca uçmanız için olan bir çek, bu şeklide P2W olmasının önüne geçtik.
LEVELLİ JENERATÖR, Ada seviyeniz arttıkça çeşitli madenlerin çıkma oranı artmaktadır.

Geriye Kalan Sistemlerimizi Görmek İçin Sunucumuza Bekleniyorsunuz...

2155

Son düzenleme: