Minecraft Server Kirala

[ Play.CasperSurvival.Net ] | 1.8+ | YENİDEN | 01 Nisan Saat 19:00'da AÇILIYOR! Saldırı nedeniyle sıfırlandı! |

CasperSurvival Yeniden Açılıyor! Tanıtım Konumuza Hoş Geldiniz. Tasarımımız Yenilenecektir. <
Play.CasperSurvival.Net <
> discord .gg/A8MTCcB <CasperSurvival 2015-2017 Yılları arasında piyasaya çıkmış, büyük işler başarıp adını tarihe yazdırmış bir sunucudur. Verdiği 2 yıl hizmet süresi boyunca Survival hayatında önemli değişikliklerin başında örnek olmuş, bu sektörde büyük rol oynamıştır. Hiçbir zaman art niyetle kimseye yaklaşmamış, böylelikle oyuncuya hükümdar değil, hizmetkar olduğunun en büyük örneğini taşımıştır. Öncü bir sunucu olmayı başarmış, fakat tek ortakla son devirlerinde gerek okul hayatı, gerekse saldırılardan dolayı daha fazla ayakta kalamamış, bu yüzden 2. yılında geri çekilme kararı alıp, bir daha geri dönmeme kararı almıştır. Fakat oyuncunun büyük ilgisini çeken CasperSurvival, 3 yıl boyunca sahiplerine sosyal medya platformlarından geri dönmeleri istenmiştir. Ne kadar bu sektöre tekrar girmek istemesek de bizim bir sunucunun online veya kazanç durumu değil, oyuncunun gönüllerini kazanmamız büyük bir başarı olduğunu düşündük. 2 ay öncesine kadar henüz açmayı düşünmediğimiz CasperSurvival bugün tekrardan, kaldığı yerden, eski oyuncularıyla, yeni sistemleriyle Survival hayatına tarih yazdırmaya geliyor! Hazır olun yine gönülleri kazanmaya geliyoruz! <Bizim amacımız sizlere kaliteli, zevkli, daha da önemlisi farklı bir sunucu sunmak. 1 haftada son rütbeye ulaştığınız sunucularda artık zevkinizin kalmadığını biliyoruz. Sizlerin farm yapacağı, sıkılmayacağı, her kesimden oyuncuyu bünyesinde barındıracağı, gerek farm, gerek pvp sunucuları olmak. Fakat her şeyden önce para kazanılması zor bir sunucu olmak. <» Takım Lideri «
» RuhsuzErkek «


Server Sahibi - Satış Sorumlusu - Destek Birimi Yetkilisi <
Discord: RuhsuzErkek#2932 <

» Admin «
» Trailer «Oyuniçi Alım Sorumlusu - Destek Birimi Yetkilisi <
Discord: PRESTİJ#4309 <
Server İP: Play.CasperSurvival.Net <
Sayısal IP: Güvenlik Amaçlı Verilmemektedir. <
Web Site: www.caspersurvival.net <
Sunucu Tipi: Eğlenceli Farm Survival <
Oyun Modu: Zor Hayatta Kalma <
Sürüm: 1.8x - 1.9x - 1.10x - 1.11x - 1.12x <
Kapasite: 250 <
Ram: 16GB <
Discord: https://discord .gg/9EnpbnK
İşlemci: Intel Core i7 - 9700K 8x <
Hosting: NirvanaHost <Claim » Her survival sunucularda bulunan bir eklenti. Amacı bir bölgeyi sahiplenmek.Rankup » Terfi edilmek kısaca rütbe atlamaktır. Her rütbede kitleriniz değişecektir.


Köylü Ticaretleri » Köylülerimiz yeniliklere uygun olarak farklı takaslar sunmaktadır.
İpeksi Dokunuş » Spawnerleri Kırabilir , İstediğiniz Yere Koyabilirsiniz.
XPSaklama » XP'lerinizi şişeye doldurur.Banka Sistemi » Oyunda kaldığınız sürece banka size bir miktar para veriyor.SanalMarket » İtemlerinizi satılığa çıkarın.
Kelime Oyunu » 10 dakikada bir hızlı olan kişi soruyu bilir ve Coin kazanirsiniz.
Boss Sistemi » Toplamda 5 adet Boss bulunmaktadır. En güçlü boss 100k canlıdır. İçinden P6 Set çıkmaktadır. Diğer Boss'lardan Coin düşer.Coin » Sunucumuzdaki en değerli para birimidir. Coinle birçok şey alınabilir. En önemlisi ise Edit Kafa!


Surpriz Kutular » Coin karşılığında alınan kutulardan farklı şeyler çıkabilir. Hatta serverin en zor bulunan eşyası bile içinde olabilir.


Pazar Sistemi » Bir miktar para vererek haftalık pazarınızı satın alıp orada kendi eşyalarınızı satabilirsiniz. Artık evleri altına pazar yapmaya son.Jackpot » En çok para yatıran kişinin şansı artar. 5 dakika içinde sadece 1 kez düşünüp para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız parayı arttıramazsınız. Sadece bar'da oynanan oyundur.


Slot Çevirme » 3 tane eşyayı tutturursanız büyük ödül verilir. 2 tutturursanız paranız geri verilir. Sadece bar'da oynanan oyundur.Ticaret Sistemi » Artık güvensizliğe son. Para ve eşyalarınızı takaslayabilirsiniz. Son derece güvenlidir.


Mob Stacklama » Sunucumuzda lag olmaması için bazı mobları itemler gibi iç içe geçiriyor.

Savaş Koruması » Savaş sırasında oyundan çıkarsanız itemleriniz yere düşer.Seri Katiller » Her Hafta 1. Olan Kişiye Katil Tagı Verilir.
Skor Tablosu » Sağ tarafta önemli bilgilerinizi içeren tablo.Spawnımız;

Ormanımız;

Bankalarımız;

Marketimiz;


Kit Menümüz;

Balıkçımız;

Kasalarımız;


Köylü Takasımız;

Warplarımız;

Spawnın Üzerindeki Türk Yıldızları; (Ortadaki Azerbaycan Bayraklı)


Evet şimdide eskiden kalan bir online listemizi görebilirsiniz.
Oyuncu > Sunucunuzun Kapanma İhtimali Var Mı?
Yönetim > Tabii ki her sunucunun kapanma ihtimali var fakat siz bizimle olduğunuz sürece bu ihtimali göz önünde bulundurmuyoruz.
Oyuncu > Alım Var Mı?
Yönetim > Evet var. Fakat bunu oyun üzerinden ve discord adresimizden bildiriyoruz herkese.
Oyuncu > Enchli Elma Vagonlar Yasaklı Mı?
Yönetim > Evet Yasaklı. Vagonlar asla açılamaz fakat enchli elmanın yasaklanması size bağlıdır. Şuanda yönetim ekibi tarafından yasaklı.
Oyuncu > VIP'ler nelerdir, fiyatları nedir.
Yönetim > Sunucumuzda 5 Adet VIP bulunmaktadır. VIP-HeroVIP-LegendVIP-TitanVIP-CasperVIP

Devamı Aşağıda Kendiniz Sorarak Devam Ettirebilirsiniz!

Beni buraya kadar okuduğunuz için hepinize teşekkürler. Sunucu 01 Nisan 2020 Saat 19:00'da Aktif.
Değerli Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir! > discord .gg/A8MTCcB <


 
Son düzenleme:
Üst