Minecraft Server Kirala

Piccadilly Hub > Play.Piccadilly.WTF > Anarşi-Survival-Minigames < 1.8.X-1.15.2

PiccadillyHub

Play.Piccadilly.Wtf
Katılım
21 Haziran 2020
Mesajlar
15
Tepkime puanı
16
Yaş
23
Play.Piccadilly.WTF
Sürüm : 1.8.X-1.15.2


Kısaca Piccadilly,
Kimi zaman tamamen farklı bir minecraft deneyimi sunacak, kimi zaman ise bildiğiniz minecraft dünyasında yenilik ile geleneği birleştiren yaklaşımıyla sizi bildiğiniz temellerinden koparmadan yeni deneyimler yaşatacak minecraft sunucu projemizin canlı tanıkları olmaya hazır mısınız ?
Survival, Anarşi, Skywars, FFA/PVP oyunları aktif şekilde sizlerle ayrıca çok yakında farklı yeni oyunlarla da buluşacağınız yer yine Piccadilly Hub olacak.
Piccadilly Hub ekibi sizlere farklı deneyimler sunabilmek için durmaksızın çalışıyor. Sadece "Piccadilly Client" ile girilebilen her türlü hilenin engellendiği FFA sunucusundan tutun yenilikçi yaklaşımıyla Survival+ sunucumuza hatta ve hatta kuralları sizin koyduğunuz Anarşi sunucusuna kadar çok farklı seçeneklerin bir arada sunulacağı bu projeyi kaçırmak istemezsiniz, tek yapmanız gereken bu yeni dünyaya bir adım atmak !


Daha fazla bilgi, her türlü öneri ve istekleriniz için discord sunucumuza katılabilirsiniz, Piccadilly Hub ekibi gururla sunar.
Resimde Gizli Bir Geçit Var :eek:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


 
Katılım
22 Haziran 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
2
Yaklaşık 2 aydır bu server da oynuyorum 0 lag tps 18-20 arası en güzel tarafı ise sıra beklemeden premiumsuz Bi şekilde girebilmen çok güzel server kesinlikle tavsiye ederim
 

Kreof

Reaven Team; minecraft hizmetleri
Site Yöneticisi
Reklam Yöneticisi
Reaven Team
Katılım
22 Haziran 2020
Mesajlar
88
Tepkime puanı
67
Konum
Kayseri
Efsane bir sunucu gördüm sanki? :)
 
Katılım
23 Haziran 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Çok güzel server adminler çok ilgili ne ego ne birşey herkes çok saygılı
 
Üst