MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Tanıtım MİNECRAFT XBOX GAME PASS'A GELDİ

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

Umut William

Odun kırmaya başladım!
Konu Sahibi
image.jpeg

Merhabalar
Bu konuda sizlere Minecraft'a gelen yeni bir güncellemeden bahsedeceğim.
Bu güncelleme XBOX kullanıcılarının da dikkatini çekiyor.
Bu güncelleme Minecraft'ın XBOX GAME PASS'a çıkması ile ilgili.

Minecraft'ın Açıklaması;

Takviminize 4 Nisan alın!

Forza Horizon 4. Ori ve Blind Forest. Sea of Thieves. Bu harika oyunların ortak noktası ne? Onlara çok kötüyüm, hepsi Xbox Game Pass'taydı ve çok yakında Minecraft onlara katılacak! GÜNCELLEME: Minecraft bugün Xbox Game Pass'a katıldı! Launch fragmanı ile kutlayalım mı? Bence güzel bir fikir gibi geliyor:

Açıklamanın Devamı;

Başlatılmamış olanlar için, bir Xbox Game Pass üyeliği, düşük bir aylık fiyatla yüzün üzerinde harika oyuna erişmenizi sağlar. Bence bu harika, ve sadece söylemiyorum ki yapmazsam aboneliğimin iptal edileceğinden endişeleniyorum. Xbox Game Pass hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve ilk ayınızı sadece 1 ABD Doları karşılığında deneyebilirsiniz.

Zaten bir Xbox Game Pass üyesi misiniz, ancak Minecraft'ta yeni misiniz? Bu durumda, küresel topluluğumuza ve eğlenceli el işçiliği oyunumuza hoş geldiniz! Minecraft’ın denizlerini yeni bir hayatla dolduran en son Update Aquatic’imiz ya da Minecraft’ın en büyük genişlemesi olacak olan yaklaşmakta olan Village and Pillage güncellememiz olsun, keşfedilecek her zaman yeni bir şey var! Minecraft hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Dümdüz kazmayın ya da sürüngenlere sarılmayın, iyi iş çıkar.

Zaten Minecraft topluluğundakiler için sevinin! Yakında Xbox Game Pass üyesi olan arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.

Ne zaman ne zaman?
Minecraft, 4 Nisan’da Xbox Game Pass’a sunulacak, bu yüzden bekleyecek bir aydan az bir süre kaldı! GÜNCELLEME: Bir aydan çok daha az, çünkü bugün 4 Nisan! Nintendo Switch, Windows 10, Gear VR, iOS ve Android ile çapraz etkileşimli oyunun Bedrock versiyonu olacak.

Öyleyse 4 Nisan'ı günlüğünüze alın / takviminizde çizin / papağanınızı rastgele aralıklarla ezmek için eğitin / GÜNCELLEME: bunlardan hiçbirini yapmanıza gerek yok (papağan bile değil) Bugünden Xbox Oyunu Geçiş! Xbox Game Pass hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın!

Arkadaşlar umarım konumu beğenmişsinizdir, beğendiyseniz yorum veya elmas bırakmayı unutmayın :)
İyi Günler!