MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Minecraft pe life boat chate yazdıklarımı kimse görmüyor

Minecraft pe

Konu Sahibi
Sorunum yukarıdaki gibi 2 farklı hesap denedim ne yazarsam yazım kimse benim yazdıklarımı görmüyor lütfen yardım bu çok uzun süre önce başladı

C

Celil

Guest
Diğerleriyle oyun içinde iletişim kurabilmeniz için Xbox Live Gizlilik ayarlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederim .

Bu ayarları uygun ayarlara getirmek, satın alma veya başka oyunlara katılma gibi karşılaşabileceğiniz diğer sorunları da hafifletecektir.
Bu, aşağıdaki basit adımları izleyerek yapılabilir:

Xbox.com'a gidin ve hesabınızda oturum açın (bu bir yetişkin hesabı olmalıdır).
Oyuncu etiketinizi seçin.
Xbox ayarlarını seçin . Bu seçeneği görmüyorsanız, Diğer bağlantılar'ı ve ardından Xbox ayarları'nı seçin .
Gizlilik ve çevrimiçi güvenlik öğesini seçin .
Birini seçin Xbox One / Windows 10 Çevrimiçi Güvenlik sekmesi veya Gizlilik sekmesine. Mevcut ayarları gözden geçirin ve değiştirmek istediklerinizi güncelleyin.
Ayrılmadan veya başka bir sekmeye geçmeden önce Kaydet'i seçin . Diğer sekmeye geçmeden önce değişiklikleri kaydetmezseniz, değişiklikleriniz kaydedilmez.