Minecraft Server Kirala

Minecraft Dungeons İndir 2020

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Yazar
Katılım
24 Haziran 2020
Mesajlar
119
Tepkime puanı
69
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Dungeons Nedir?
Merhabalar, efendim.
Minecraft Dungeons, herkesin bildiği zindan keşfetme oyunlarından esinlenilerek tasarlanan harikulade bir Minecraft evreninde geçen oyun!

Bilindiği üzere Minecraft, birinci ya da üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir hayatta kalma oyunu. Bloklardan oluşan ve tamamen yıkılabilir bir dünyada istediğimiz gibi hareket ediyor, sınırsız eşya üreterek farklı düşmanlara ve yaratıklara karşı mücadele ediyoruz. Minecraft Dungeons ise Diablo ve benzeri oyunların izometrik bakış açısından oynanan, çevrenin kırılamaz olduğu ve bir hikayeyi takip eden konusu ile farklılaşıyor. Hikaye içeriğini bir kez bitirmenin yaklaşık yedi saat sürdüğü Minecraft Dungeons’ı tekrar tekrar oynamak mümkün diyebilirim.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Oyunda kendini kötülüğe kaptıran bir karakterin (Arch-Illager) yarattığı işgali sonlandırmamız gerekiyor. Bu süreçte geliştirilebilir birçok farklı ekipman ve silah bularak daha güçlü hale geliyor, farklı tipte düşmanları alt ederek mutlu sona ulaşmaya çalışıyoruz.
Bir yandan tek kişi oynanabilen oyunun dört kişiye kadar (coop) oyun desteği sunduğunu da belirtmek gerek. Böylece oyun çok daha eğlenceli hale gelebiliyor.


Nasıl İndirilir?

Nasıl indiririm diye soracak olursanız, indirilmesi bir hayli basit diyebilirim. Attığım siteye giriş yaptıktan sonra download yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu harikulade oyunu kim yüklemek istemezki?

Site :
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Sistem Gereksinimleri Neler?

Kendine has ve bloklardan oluşan bir dünyaya sahip olması Minecraft Dungeons’ın sistem gereksinimleri oldukça normal. Her ne kadar düşmanların ve efektlerin bol olduğu bir ortam olsada ortalama bir sistemde iyi performans almak mümkün. Eğer oyunu PC’de oynamak istiyorsanız, sahip olmanız gereken minimum sistem gereksinimlerini aşağıya bırakıyorum.

  • Intel Core i5 2.8 GHz ya da muadili AMD işlemci
  • NVIDIA GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870 ekran kartı
  • 8 GB bellek
  • 6 GB disk alanı
  • 64-bit Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 işletim sistemi
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


PC’nin yanı sıra PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için hazırlık yapan oyunu her platform için dijital olarak satın alıp indirebilirsiniz. PC ve Xbox One sahipleri ise oyunu satın almak yerine üyelik satın alıp oyuna giriş yapabilirler. Xbox Game Pass üyeliği satın alarak yaklaşık 200 oyunluk bir kütüphane dahilinde Minecraft Dungeons’a ücretsiz erişim sağlayabilirler. Oyunun standart sürüm fiyatı PC ve Xbox One için 56,25 TL, PlayStation 4 için 84 TL, Switch için 19,99 Euro iken, Hero Edition sürümü PC ve Xbox One için 85 TL, PlayStation 4 için 139 TL ve Switch için 29,99 Euro olarak belirlenmiş bulunmakta. Kahraman pelerini, iki oyuncu kostümü ve evcil bir tavuk içeren Hero Edition’ı satın alarak önümüzdeki dönemlerde yayınlanacak indirilebilir içerik paketlerine erişim sağlayabilirsiniz.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Konumuz buraya kadardı. İstediğiniz bilgilere ulaştıysanız ne mutlu bana, yorumlarınızı bekliyorum. Başka bir konuda görüşmek üzere. İyi Forumlar :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Kardinall

muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilecekleri
Emekli
Katılım
17 Haziran 2020
Mesajlar
76
Tepkime puanı
35
Başarılı konu. Her şey orantılı olmuş. Ellerinize sağlık
 
Üst