MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı
C

Celil

Guest
Konu Sahibi
499

Eklenti Açıklaması : Bu eklenti sayesinde oyun içerisinde oyuncuların 1vs1 kapışmasına duel atma sağlayabilirsiniz.
Eklenti Özellikleri : 1vs1 arena minecraft plugini, duel plugini, arena pvp, envanter belirleme, kolay kurulum ve daha fazlası...
Eklentinin Desteklediği Sürümler : 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11
Plugin Tanıtım Videosu :

Arena Kurulumu
: (ben arena adını minecraft yaptım siz farklı bir şey yapabilirsiniz)

/1vs1 arena add minecraft komuduyla minecraft adında bir arena oluşturalım.
/1vs1 arena setspawn1 minecraft yazarak minecraft adındaki arenamızın birinci kişi başlama noktasını belirleyelim.
/1vs1 arena setspawn2 minecraft
yazarak minecraft adındaki arenamızın ikinci kişi başlama noktasını belirleyelim.
/1vs1 arena setInv minecraft yazarak üstümüzdeki eşyaların arenaya giren kişilere verilmesini sağlayalım.
/1vs1 arena enable minecraft yazarak minecraft arenasını kullanıma açalım.

Oyuna Giriş Tabelası Ayarlamak :

Birinci satırı atlıyoruz 2. satıra [1vs1] yazıyoruz, 3.satıra geliyoruz join Minecraft yazıyoruz 4.satırada boş bırakıyoruz ve giriş tabelamız hazır.
(Arena adınız neyse onu yazın benim arena adım minecraft olduğu için öyle yazdım.)

505

Minecraft 1.9, 1.10, 1.11 Duel 1V1 Plugini İndir :

Minecraft 1.8 Duel Plugini 1V1 İndir :