Minecraft Server Kirala

Tanıtım LoL Kindred Nasıl Kullanılır, Rehberi, Nedir?

Katılım
19 Haziran 2020
Mesajlar
17
Tepkime puanı
10


LoL Kindred Nasıl Kullanılır, Rehberi, Nedir?
İşte karşınızda LoL Kindred;
Madalyonun İki Yüzü

↪ KindredKendi içinde ayrışan ama hiç ayrı düşmeyen Kindred, ölümün ikiz özlerini temsil ediyor. Kuzu'nun yayı, kaderini kabul edenleri fani dünyadan tez elden azat ediyor. Kurt ise kaderinden kaçanları avlayıp, sivri dişleriyle son anlarını azaba dönüştürüyor. Kindred'ın tabiatı Runeterra'nın farklı köşelerinde farklı yorumlansa da her fani kendi ölümünün gerçek yüzünü seçmeye mahkûmdur.

1869


Kindred nişancılar arasında pekte zor ama aşırı da kolay olmayan kullanışlı ve güzel bir şampiyon, şimdi Kindred'in Yeteneklerine bir göz gezdirelim.

Pasif: Avcının Damgası


1871


Kindred rakiplerinin üzerinde bir damga oluşturur. Bu damgayı "Av Damgası" olarak adlandırabiliriz. Her "Av Damgasına" sahip bir rakibi katlettiği zaman kalıcı olarak güçlendirmelere sahip olur. Katlettiği her 4 av için kindredin saldırı menzili kalıcı olarak büyür.

Q: Okların Dansı

1872


Kindred "Okların Dansı" özelliğini kullandığı zaman baktığı yöne doğru bir mesafe ileri atılır ve rakiplerine maksimum 3 ok olacak şekilde ok saldırısı yapar.

W: Kurdun Hiddeti

1873


Bu yetenek kullanıldığı zaman kindredin yanında ki kurt çevresinde rakip aramaya başlar, bulduğu rakiplere saldırarak hem bir hasar bırakır hem de yük toplar.
Kurt, tüm yükleri topladıktan sonra yapacağı atak için kindredin canını bir miktar yeniler.

E: Karabasan

1874


Bu yetenek kullanıldığı zaman hedefe ilk saldırısında hedefi yavaşlatır, yetenek süresi dolmadan 2 defa daha rakibine saldırırsa toplam 3. saldırısında rakibi gerçekten büyük bir hasar alır.

R: Kuzunun Şefkati

1875


Bu yetenek kullanıldığı zaman kindredin etrafında olan bütün canlılar (rakip canlılar hariç) ölmekten bir süreliğine kurtulur. Yetenek bittiği zaman bu yetenekten yararlanmış canlıların canları yenilenir.

Genel Olarak Kindred İçin Kullanılan Rün Seti;

1876


Bu rün seti bir sitede toplanmış ve genel olarak profesyonel oyuncuların oynadığı rünler olarak karşımıza sunulmuş.

Fotoğrafı görmeyenler için rün seti: Ana taraf; İsabet, Saldırıya Devam, Zafer, Efsane: Çeviklik, Son Darbe
Yan Taraf: Hakimiyet, Ani Darbe, İnsafsız Avcı, +%9 Saldırı Hızı, +10 Değişken Kuvvet, +15 ila 90 Can (seviyeye bağlı)

Kindred Eşya Dizilimi:

1877


Başlangıç Eşyaları: Avcı Palası, Doldurabilir İksir, Totem

1878


İlk Üsse Dönüş: Akıncı Palası, Sürat Çizmesi, Kontrol Totemi

1880


Orta Oyun Eşya Dizilimi: Akıncı Palası, Savaşçı Çizmeleri, Fırtınabiçen

1881


Oyun Sonu Eşya Dizilimi: Akıncı Palası, Savaşçı Çizmeleri, Fırtınabiçen, Bombardıman Topu, Edebi Kılıç, Koruyucu Melek

1882


Alternatif Saldırı Gücü Eşyaları: Mahvolmuş Kralın Kılıcı, Hayalet Dansçı, Runaan'ın Kasırgası

1883


Alternatif Çizmeler: Merkür'ün Adımları, Ninja Tabisi

Peki Kindred'in Counterleri Neler?

Kindred, Diana, Gragas, Jax, Lee Sin, Vayne gibi şampiyonlara karşı zayıf kalırken Zyra, Cho'Gath, Zac, İrelia, Lux gibi şampiyonlara karşı güçlü bir şampiyondur

Strateji;

▸ Kindred oyun başlarında neredeyse tüm şampiyonlara karşı duello yapabilecek bir karakterdir.
Eğer rakibiniz kindred ise 3. seviyede oyunda belirecek olan yengeci kindrede vermemek için takım arkadaşlarından yardım isteyerek kindredi geri düşürmen gerekli.

▸ Kindred'in yeteneklerinden biri olan "W: Kurdun Hiddeti" kindredin koridordaki kalıcılığını sağlayabilecek bir yetenek bunun yanı sıra ultiside aynı şekilde. Kindreda karşı iyileştirme etkisi azaltan eşyalardan yararlanarak koridorda kalma süresini düşürebilir, bu şekilde kindredi oyundan düşürebilirsin.

▸ Kindredin ultisi bir çok ultiden uzun bir süreye sahiptir, kindred ultisini kullandıktan sonra iyi bir takip sergileyerek sürekli olarak ultisi gelene kadar ormanına baskın atabilirsin. Bu şekilde kindred geri kalacaktır.

Kindred'in Potansiyeli;

▸Kindred 4 adet işaret topladığı zaman saldırı mesafesi uzayacağından ötürü vur kaç özelliğini kullanmayı tercih edecek buda kindredin rakipleri yani sizlerin canını sıkacak bir durum. Kindredin işaretleri haritada yer alır, işaretleri toplamasına izin vermezsen ve ya ne kadar geç toplamasına yardımcı olursan kindred o kadar geri düşer aksi takdir de kindred sizlere oyunu zehir edebilir.

▸Kindred eğer Mahvolmuş Kralın Kılıcını alırsa yetenekleriyle birlikte koridorda kalma özelliğini büyük ölçüde arttırır. Bu eşyayı alan bir kindred rakibin varsa yakın durmamayı, boş bir anını kollamayı ve hep temkinli olmaya dikkat etmelisin.

▸Kindred 6. seviyeye ulaştığı zaman ölmeyeceğini bildiği için sürekli olarak koridorlara baskın yapacaktır. Kindred her hangi bir koridora baskın yaptığı anda onu takip ederek ormandaki kampları çalarak onu oyundan düşürebilirsin.

 
Son düzenleme:

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Yazar
Katılım
24 Haziran 2020
Mesajlar
119
Tepkime puanı
69
zamanında o kadar oynamıştım bunlara hiç anlam verememiştim...
 
Üst