MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

GodlyPain

Kırıktaş çok yararlı!
Konu Sahibi
İsmi : LabyMod - Minecraft İçin Hepsi Bir Arada Modifikasyon.
Sürümleri : MİNECRAFT 1.8.9 VE 1.12.2 İÇİN LABYMOD 3
İndir:

1485

LabyMod Nedir?

LabyMod,Ekranda Tıkladığınız Tuşları Görme, CPS Ölçer FPS Göstergesi Ve Ping Göstergesi Gibi Çeşitli Ve Faydalı Özellikler Ekleyerek Minecraft'ı Genişletir. Birçok Büyük Minecraft Sunucusu İle İşbirliği Yaparak LabyMod, Çeşitli Oyun Grupları İçin Özel Özellikler Ve Bilgiler Sunar.
1485

ÖZELLİKLER:

1487

1485
1486

• Drag & Drop GUI Editörü
  • 1.7 animasyon
  • Genişletilmiş oyun bilgisi
  • Forge ile uygun
  • Minecraft'da TeamSpeak
  • Sunucudan bağımsız LabyMod ChaT

• Genel sunucu listesi
  • Kenarlıksız Pencere
  • Kozmetik'ler & Emote'lar
  • Özel takma ad
  • Harita arması
  • Eklenti Platformu

1485

KURULUM

Verdiğim Linke Girdiğimizde Karşımıza Hemen Yükle Butonu Gelmektedir. Hemen O Butona Tıklayalım. LabyMod Parasız Ve Paralı Olarak İkiye Ayrılır. Biz Parasızı İndireceğiz. Paralı Olanda Bazı Eklentiler Ve Özellikler Vardır Cape Vb.

İndirdiğimiz Labymod3_installer.jar Dosyasını Açalım

1488

Buradan Sürüm Seçimi Yapalım. Ben 1.8.9 İçin Göstereceğim. 1.8.9 Vanilla'yı Seçip Next Diyoruz.

1489

Burada Özellikleri Seçmenizi İstiyor. Bana Kalsa Hepsini Seçin, Hepsi İşinize Yarayacak Şeylerdir. Ben Hepsini Seçtim. Şimdi İnstall Diyelim
İşlemimiz Başarıyla Bittiyse Böyle Bir Görüntü İle Karşılaşmamız Gerekiyor.

1490

Ok Diyelim Sonra Minecraft'a Girelim Sürümler Kısmından LabyMod'u Seçip Oynayalım XD.

1485

Umarım Yardımcı Olabilmişimdir. Herhangi Bir Sıkıntı Halinde Yorum Atmaktan Lütfen Çekinmeyin Biz Sizin İçin Buradayız Her Zaman.

Son düzenleme: