MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Konu Sahibi

La Casa De Papel Nedir?
Merhabalar, efendim.
Netflix’in son zamanlar da en popüler dizisi olan La Casa de Papel, konsepti itibariyle oldukça geniş bir kitleye hitap eden bir gerilim dizisi olduğunu anlamamak elde değil. İspanya’nın en büyük darphanesini soyma planı üzerine kurulu olan bu dizi, genel olarak bir Prison Break temasını içerdiğini sizlere söyleyebilirim.
La Casa de Papel'in kesinlikle ‘aşırı’ abartılmış diyebileceğimiz tarzda bir yapım olduğunu hepimiz biliyoruz. Popülaritesini her genç insana hitap etmesine borçlu ve bir anlamda Netflix’in tüm dünyaya yayılma politikasının en doğru hamlesi olduğunu söyleyebiliriz. Konsept olarak kesinlikle bir izleyici için her türlü opsiyonu vaat ediyor. Aşk var, gizem var, ‘yok artık!’ dedirtmeye çalışan bir çalışma söz konusu… Yani kendisini kaliteli bir şeyler izlediğine ikna etmek isteyen bir izleyici için kesinlikle ikna olacağı unsurları bulmak bi o kadar zor değil.

La Casa De Papel Ne Zaman Çıktı?

Alex Pina tarafından izleyiciler karşısına çıkartılan televizyon dizisinin iki kısma ayrılan bir tek sezon olması planlanmıştı. 14 bölümden oluşan bu dizi ilk olarak 2 Mayıs 2017 tarihinde vizyona çıkarkeni, 23 Kasım 2017 tarihinde sonlanması planlanıyordu, İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayınlandı. Toplam 4 sezon süren bu dizinin 5. sezonu ne zaman çıkacak sorusu, insanların aklına girmeye başladı bile!

La Casa de Papel dizisi Dali maskeleri ve kıpkırmızı kostümleriyle bir darphaneye girip, orayı soymaya çalışan dokuz kişinin hikayesini anlatıyor. Profesör, Nairobi, Tokyo, Berlin, Moscow, Helsinki, Oslo, Rio ve Denver’den oluşan bu ekip adeta bir Ocean’s 9 gibi çalışıp, bölüm bölüm harikulade stratejilerini izleyicilere sunuyorlar. Karşıdaki polislerin başını çeken isim ise özel hayatında sorunlarla boğuşan bir kadın dedektif! Ona aşık, şişman ve gözlüklü aynı derecede özel hayatında sorunlu bir erkek dedektifimiz daha var. Basitçe karakterlerimiz ve tanımanız gereken insanlar bunlar diyebilirim. Bu kişiler İspanyol Darphanesine giriyor ve bizi orada rehin aldıkları insanlarla tanıştırıyorlar. Ocean’s serisiyle ortak olan şey ise bu hırsızların alabildiğine sevimli ve sevilebilir olmaları.

Konumuz buraya kadardı. İstediğiniz bilgilere ulaştıysanız ne mutlu bana, yorumlarınızı bekliyorum. Başka bir konuda görüşmek üzere.
İyi Forumlar :)

Not:
Görsel boyutlar belirleyemediğim bir sebepten dolayı eşitleyemedim kusura bakmayın.

Kardinall

muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilecekleri
Ellerinize sağlık. Bütün sezonları bende izledim. Yeni sezonu merakla bekliyorum