MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MartiniBiancoo

Konu Sahibi
BÜYÜK GÜNCELLEME NOTLARI !

➤ SlimeFun eklendi. +2 Addon ile beraber
➤ Spawner kırmak için artık rütbeye gerek yok. Slimefun'da bulunan Pickaxe of Containment ile spawner kırabilirsiniz. Eğer slimefun bilmiyorsanız benden tavsiye spawner işine başlarda girişmeyin , yapımı çok zor.
➤ Mevsimler eklendi. Mevsimlerin kendine has özellikleri mevcuttur. Kışın yavaşlık, kar yağarken setsizseniz hasar almanız gibi bir çok özellik mevcut.
➤ Rehber ve Usta Rehber kitleri eklendi.
➤ Discord sunucumuzda slimefun bilmeyen oyunculara yardım amaçlı #·slimefun-yardım odası oluşturuldu. Slimefun hakkında bilgi sahibi oyuncular @ SlimeFun rolünü bana özelden ulaşarak talep edebilirler.
➤ Market fiyatları tekrar gözden geçirildi. Rütbe atlanması az da olsa kolay hale getirildi.
➤ Bakım süremiz biraz uzun tutulduğu için vip alan oyunculara bakım süresi kadar ek süre eklenecektir.
➤ Orman sınırı 15k ya düşürüldü.
➤ Jackpot süresi uzatıldı. Artık chate daha az bildirim gelicek.
➤ Team plugini tamamen değiştirildi. Artık sethome kaybı gibi sorunlar yaşanmayacak.