MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

GodlyPain

Kırıktaş çok yararlı!
Konu Sahibi
Minecraft Dünyasında Olmazsa Olmazlardan Biriside Minecraft Forge'dur. Ama Çoğu Sistemde Mod Yükleyince Kasmalar Ve Donmalar Yaşanmakta, Bugün Sizler İçin Bu Problemi Nasıl Çözeceğinizi Göstereceğim.

1397

Evet Şimdi Size Forge + Optifine Nasıl Yapacağınızı Göstereceğim. İlk Başta Minecraft Sürümümüze Uygun Bir Optifine Jar Dosyası İndiriyoruz.
Optifine İndirmek İçin

Reklamı Atlayıp İndirdikten Sonra, İndirilen JAR Dosyasını Açıyoruz, Karşımıza Böyle Bir Şey Çıkacak

1398

Sağdaki Üç Nokta (...) Butonuna Tıklayıp Masaüstünü Seçelim,

1399

Oklara Fazla Takılmayın Klasör Gizlemek İçin Koydum :D
OPEN Dedikten Sonra EXTRACT Butonuna Tıklayıp SAVE Diyoruz.

1400

Şimdi Masaüstünde Oluşan JAR Dosyasını, Windows Arama Çubuğuna %appdata% Yazarak .minecraft Klasörünün İçindeki Mods Klasörüne Atıp Minecraft Forge'u Açıyoruz. Optifine Yüklenmiş Olacak :) Kasmadan Modlu Minecraftın Tadı.
1397

Umarım Yardımcı Olabilmişimdir, Eğer Bir Soru/Sorun Olursa Yorum Atmaktan Çekinmeyin, Size Yardım Etmek İçin Buradayız, Her Zaman

Minecraft Dünyasında Olmazsa Olmazlardan Biriside Minecraft Forge dur. Ama Çoğu Sistemde Mod Yükleyince Kasmalar Ve Donmalar Yaşanmakta, Bugün Sizler İçin Bu Problemi Nasıl Çözeceğinizi Göstereceğim

Ekli dosyayı görüntüle 1397
Evet Şimdi Size Forge + Optifine Nasıl Yapacağınızı Göstereceğim. İlk Başta Minecraft Sürümümüze Uygun Bir Optifine Jar Dosyası İndiriyoruz.
Optifine İndirmek İçin

Reklamı Atlayıp İndirdikten Sonra, İndirilen JAR Dosyasını Açıyoruz, Karşımıza Böyle Bir Şey Çıkacak

Ekli dosyayı görüntüle 1398

Sağdaki Üç Nokta ( ) Butonuna Tıklayıp Masaüstünü Seçelim,

Ekli dosyayı görüntüle 1399

Oklara Fazla Takılmayın Klasör Gizlemek İçin Koydum :D
OPEN Dedikten Sonra EXTRACT Butonuna Tıklayıp SAVE Diyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 1400

Şimdi Masaüstünde Oluşan JAR Dosyasını, Windows Arama Çubuğuna %appdata% Yazarak .minecraft Klasörünün İçindeki Mods Klasörüne Atıp Minecraft Forge'u Açıyoruz. Optifine Yüklenmiş Olacak :) Kasmadan Modlu Minecraftın Tadı.
Ekli dosyayı görüntüle 1397
Umarım Yardımcı Olabilmişimdir, Eğer Bir Soru/Sorun Olursa Yorum Atmaktan Çekinmeyin, Size Yardım Etmek İçin Buradayız, Her Zaman

Emeğine sağlık hocam, faydalı bir anlatım olmuş. İyi forumlar dilerim :)