MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Ekip arkadaşları aranıyor ! ! !

BiellDF

Konu Sahibi
Herkese merhabalar ; ben Berk. Yakın zamanda bir sunucu açtım. şuanda sunucuma minecraft hakkında tecrübeli yönetim kadrosu arıyorum.
Sunucumuz açıktır fakat herşeyi hazır değil birazcık zaman ihtiyacı vardır kısa süreliğine acılacak bir sunucu değildir büyük hedefleri olan bir sunucu kuruyorum .
aradığım yetkili kadrosu şu şekildedir ;
1-)Admin
2-)Moderatör
3-)Rehber
4-)Youtuber/yayıncı/reklamcı
5-)Builder
şeklindedir.. ve ayrıyeten bir kaç şartımız daha var yetkili alımlarında :
1-)Admin ve Moderatör harici yaş sınırlamamız yoktur , fakat her yetkili için ; saygı ve uslüp çok önemlidir !
2-)Admin ve Moderatör için mümkünse 16 yada 17 yaş üzeri olursa daha iyi olur :)
3-)Sunucumuzun suan icin çoğu bölümünün eksik olduğunu dile getirmiştim üstte , sunucumuz tamamen hazır hale geldiğinde yetkili arkadaşlarımızın aktif olabilmelerini isterim saat olarak birşey söylemek istemem haftadan haftaya yoğunluk farkınıza göre bu değişiklik gösterebilir anlayış ile karşılayabilirim fakat nerdeyse yok denecek kadar da az aktif olmanizi istemem :)

ve en son olarakta eklemek isterim ki sunucumuz gelişme gösterdiği günden itibaren herkese payını vereceğim (Youtuber/Yayıncı/Reklamcı arkadaşlar getirdikleri oyuncu başına para alıcaktırlar :). )
Discord Adresim: bberk7602
E posta : [email protected]