MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

DersimizOyun | Faction Sunucusu 1.8.X | Sanal Market | Edit Itemler | Bosslar | Hile koruması | DersimizOyun.minecraftoyna.com | Açıldı

yasburg

Konu Sahibi
Dersimiz Oyun olarak yıllar sonra youtube'a geri döndüm ve o eski günlerin hatrına
güzel ve keyifli bir sunucu açmaya karar verdim.

Açılışa özel VİP çekilişi ve tanıtımı:

Amacım:
Hem kaliteli hem eğlenceli bir sunucu ortamı yaratmak.

Websitemiz:
Şu anda websitemiz yoktur.(Sponsorumuz var yakında eklenecektir)
Her türlü alım ve bilgilendirme için özel olarak sizlerle ilgileniyoruz.

2046

DersimizOyun.minecraftoyna.com

Sunucu Özellikleri:

Versiyon: 1.8.X

Slot sayısı 30:

Slot sayısı şimdilik 30 kişi ile limitlidir.

Sanal Market:

Eşyalarınızı satabileceğiniz sanal market bulunmaktadır.
2041

Takas Sistemi:
Kandırılma ihtimaliniz olmayan takas sistemimiz vardır.

2043

CSGO Kasaları:
Açabileceğiniz efsane kasalar bulunmaktadır.
2044

Edit Eşyalar:
Farklı warplarda blok kasarak satın atabileceğiniz edit eşyalar bulunur.
2045

Bosslar:
Sunucumuzda şu anda bir tane aşırı güçlü Bebek Zombi Boss'u vardır. Sadece onu keserek alabileceğiniz edit item düşürmektedir. Yakında daha kolay Boss'lar eklenecektir.
2042

Dengeli ayarlanmış sistem:
Sunucumuzu kurarken en dikkat ettiğimiz şeylerden biri sunucunun çok dengeli ve eğlenceli olmasıydı. Bunun içinn özellikle insanları vip almaya zorunlu bırakmıcak bir sistem tasarladım. Yani yeteri kadar oynarsanız vip almanıza gerek yok. Her ne kadar bu sunucu sahibi olarak mantıksız olsada bunun size daha iyi bir deneyim daha eğlenceli zamanlar geçirteceğini düşünüyorum. Arkadaşlarınızla zırh setleri dizip oyundaki en zor Boss'u para yatırmadan kesebilirsiniz.
Arenada görüşmek üzere...

Rütbe Sistemi:
Sunucumuzda şu anda 4 farklı rütbe vardır: Tecrübeli, uzman, efsanevi, Herobrine.
Bu rütbeler oyun içi para ile alınıp viplikler gibi haftalık kitler vermektedir.

Yönetici admin ve admin alımı vardır!

Discord'umuza katılıp bu konu ile ilgili bana ulaşabilirsiniz.

Saygılar,
yasburg - Dersimiz Oyun

Sizi sunucudan bazı karelerle uğurluyorum :)

2047

2048

2049

2050

Son düzenleme:
C

Celil

Guest
Vay be eskileri görmek ne güzel eskiden çok izlerdim youtube kanalınızı :) Mario haritası oynadığınızı hatırlıyorum. Bol oyuncular dilerim.

Sw ye girdim baya iyi bir factions swsi ben memnun oldum gayet başarılı ama tabiki geliştirilmesi lazım ama zamanla oda hallolur :)