Minecraft Server Kirala

creation.keyubu.com ► Emek Skyblock - [1.8 - 1.12.2] - Uzun Soluklu - P2W Değil - Yeni Açıldı!

Merhabalar,
CS6 kullanmayı bilmiyorum. Bunun üzerine böyle bir konu açmaya karar verdim kimine göre sade bir konu tasarımı kime göre CS6 kullananlardan daha açıklayıcı bir konu tasarımı. Bu size kalmış ben bunu tercih ettim. Çektiğim videoları düzenleyip renderladım. Boyutunu küçültüp GIF haline getirdim. Sizlere daha ilgi çekici gelebileceğini düşündüm.

Direkt dalıyorum abi! Bismillah

Benim Hakkımda:

İsmim Arda, 18 yaşındayım 6 senedir sunucu işleriyle uğraşıyorum. Pek yol katettiğimi söyleyemem. Sınavlar, okul varken sunucu yürütmek baya bi' zor bunu anladım. Bu yüzden tatilde geliyor hazır tekrar şansımı deneyeyim dedim. Hazır plugin paketi olmayıp tek tek plugin indirme sitelerinden sadece gerekli olan pluginleri indirdim, onları Türkçeleştirdim. En sonunda sunucumuz açtım.

Sunucuya İlk Girdiğinizde:
Mümkünse /bilgi paneline göz atın çünkü orada öğrenecekleriniz burada öğreneceklerinizden daha önemli.
Daha sonra /is yazarak oynamak istediğiniz ada türünü seçebilirsiniz.

Hızlı Ağaç Kesme Eklentisi:

Kırmızı Etiket Sistemi:

Kırıktaş Jeneratörü Sistemi:

Adanızda yaptığınız kırıktaş jeneratörünü geliştirebilirsiniz. Nasıl mı?
Ada seviyenizi yükselttiğinizde otomatik olarak kırıktaş jeneratörünüz de gelişir.
Örnek: 0-100. ada seviyesi arasında %0.5 ihtimalle elmas çıkıyorsa 200. seviyede %1 400. seviyede %2 ihtimal olur.

Blok Bilgi Paneli:

Bu panel blokların kaç puan verdiğini gösteren paneldir. Nasıl?
Örnek: Diyelim elinizde bir Elmas Blok var bunu elinize alıp /puanbak yazarsanız size puanını söyler.

Her 100 puan 1 ada leveline eşittir.

Market Hakkında:

Oyunu uzun soluklu yapmak istememden dolayı çoğu şeyi değiştirdik. Eski sunucumuzda 2-3 haftada oyunu bitirirken bu sunucuda bitirmeniz uzun zaman alacaktır. Şöyle ki:
Örnek:
Otomatik sisteme sahip olan ürünlerin fiyatını düşürdük ki oyuncular otomatiğe bağlayıp hayatsız gibi AFK bırakmasınlar diye. Oyun bu eğlenmeniz gerekiyor. Kaktüsün tanesi 12 TL idi. Oyuncular 100x100 büyüklüğünde 100 katlı farmlar yapıyordu. Bunun önüne geçmek için değerini düşürdük. Artık 8TL den satılıyor. Durumu dengelemek için havuç, patates, buğday gibi ürünlerin satış fiyatını üç kat arttırdık.

Rebith Sistemi:

Eğer Demir rütbesine ulaştıysanız ve yapılacak hiç bir şey yoksa Rebirth Sistemi ile adanız sıfırlanır ve size [R1] tagı ile 1 adet Demir Golem Spawner verilir. Tekrar yaparsanız [R2] olur ve bir Demir Golem Spawner daha kazanırsınız.

Sunucumuz Pay To Win Değildir:

Pay to Win kavramı
, anlamı para yatır kazan olan bu tamlama çoğu sunucuda (Para kazanmak uğruna) maalesef ki kullanılıyor. 1 ay emek veren bir oyuncunun hakkı bir saatte yenilebiliyor. Bunu yaşatmamak için şöyle bir şey yaptım:
Örnek: Demirin satış fiyatı 500TL idi. Şuan da 25TL den satılıyor. Buğday ise 30 TL den.
Şimdi derseniz "Bu VIP oyuncusu demirleri blok haline getirip adasına koyarsa?" haklısınız bunu da engellemek için şunu yaptım:
Örnek: Önceden 2 demir blok adaya 1 seviye verirdi. Şimdi ise 10 Demir blok adaya 1 seviye veriyor.

Ada Listesi:
İki adet adamız bulunmakta bunlar zamanla değişebilir ve artabilir.

/bilgi: Burada anlatacaklarımın özeti burada :)
/flymenu: Bu menüden 200k oyun parası karşılığında yarım saatlik FLY satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar sürenizin kaldığınıda aynı menüden bakabilirsiniz.
/biletler: Sunucumuz bunun üzerine kurulu. Fornite, PUBG oynayanlar bilir hatta şuan LOL oyununa da geldi, aşama atlayarak hediye kazanıyorsunuz.
/kit: Klasik her sunucuda olan kit menüsü sahip olduğunuz aşamanın kitini alabilirsiniz.
/ototoplama: Kırdığınız blokların direkt envantere gelmesini sağlayan bir pluginin menüsünü açar.
/is: Ada komutlarını kullanabilirsiniz.

/sat: Elinize aldığınız eşyayı satar.
/hepsinisat: Envanterinizde bulunan, satılabilen bütün eşyaları satar.
/vote: Sunucumuzu oylayabilir bizden ödüller kazanabilirsiniz.
/pazar: Oyuncularla online olarak alışveriş yapın.
/takas: Sayesinde oyuncularla güvenli takas gerçekleştirin.

Biletler hakkında küçük bir bilgi daha:
Ücretsiz ve Premium olmak üzere 2 biletimiz var.

- Lokasyon: Türkiye
- Sürüm: 1.8 - 1.14.2
IP Adresi: creation.keyubu.com

Mapteki bazı yerler bize ait değildir.

Son düzenleme: