creation.batihost.net ► Emek Skyblock - [1.8-14.2] - OP'den bıkanlar içeri - Oyun parası ile FLY → CREATION +30 OnlineMerhabalar,
Burada açık konuşacam öyle Photoscope ile konu tasarımı falan bana gereksiz geliyor. Adam sunucunda oynamaya gelicek alakasız 2 resim koyarak neyi amaçlıyorsun anlamadım.

Direkt dalıyorum abi! Bismillah

Benim Hakkımda:

İsmim Arda, 17 yaşındayım 5 senedir sunucu işleriyle uğraşıyorum. Pek yol katettiğimi söyleyemem. Sınavlar, okul varken sunucu yürütmek baya bi' zor bunu anladım. Bu yüzden tatilde geliyor hazır tekrar şansımı deneyeyim dedim. Hazır plugin paketi olmayıp tek tek plugin indirme sitelerinden sadece gerekli olan pluginleri indirdim, onları Türkçeleştirdim. En sonunda sunucumuz açtım.

Sunucuya İlk Girdiğinizde:
Mümkünse /bilgi paneline göz atın çünkü orada öğrenecekleriniz burada öğreneceklerinizden daha önemli.
Daha sonra /is yazarak oynamak istediğiniz ada türünü seçebilirsiniz.

Ada Listesi:
2 adet ada türü var biri Klasik Ada diğeri ise Kolay Ada.

Kullanabileceğiniz Komutlar:
/bilgi:
Burada anlatacaklarımın özeti burada :)
/flymenu: Bu menüden 300k oyun parası karşılığında yarım saatlik FLY satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar sürenizin kaldığınıda aynı menüden bakabilirsiniz.
/biletler: Sunucumuz bunun üzerine kurulu. Fornite, PUBG oynayanlar bilir hatta şuan LOL oyununa da geldi, aşama atlayarak hediye kazanıyorsunuz.
/kit: Klasik her sunucuda olan kit menüsü sahip olduğunuz aşamanın kitini alabilirsiniz.
/ap: Kırdığınız blokların direkt envantere gelmesini sağlayan bir pluginin menüsünü açar.
/is: Ada komutlarını kullanabilirsiniz.

Biletler hakkında küçük bir bilgi daha:
Ücretsiz ve Premium olmak üzere 2 biletimiz var.


Kitlerimiz:Biraz da marketten söz edeyim:

Marketimiz biraz tufaf, şimdi diyeceksiniz ne demek o. Açıkçası bende bilmiyorum neden tuhaf dediğimi her neyse konumuza dönelim.

Kaktüsün 32 tanesi 3.000TL ye satın alınıyor. Satımı ise 1.000.
Tuhaf olan kısma gelirsek Havucun, patatesin, buğdayın, karpuzun fiyatları 16 tanesi marketimizde 3500 den satılıyor. Satışı ise yaklaşık 2.000 civarı. Demek istediğim bizim alıştığımız şey daha doğrusu tüm sunucuların bize alıştırdığı şey kaktüs farmı yap ve ömrün boyunca o kaktüs farmını büyült. Skyblock bundan ibaret değil. Diğer sistemlerde kullanılsın diye böyle bir şey yaptım inşallah beni anlıyorsunuzdur bu sunucuyu ciddi Skyblock severlerin dolduracağına inanıyorum.

Son olarak bir kaç resme daha bakalım:

  • Lokansyon: Türkiye
  • Sürüm: 1.8 - 1.14.2
IP Adresi: creation.batihost.net

İnşallah konu tasarımını beğenmişsinizdir elimden gelen bu kadar :D Sağlıcakla kalın.


 
Son düzenleme:
Üst