creation.batihost.net ► 2015 Emek Faction - Lapiste 30 seviye ol kazmanı büyüle! (Bırakın şu OP'ları)

Mesajlar
13
Tepkime puanı
3
Merhabalar ben Arda, bu konuşmayı bir çok kez yaptım tekrar yapmak istiyorum. Lütfen OP oynamayalım, size bir şey kazandırmaz, lunapark gibidir anlık eğlenirsin. Kuzenin eve gelir, annesi "Hadi oğlum gidiyoruz!" dediğinde senin "Nolur bu gece bizde kalsın!" dediğin bir zamandır OP sunucuları. Her zaman üzülürsün. O yüzden sizlere 2015 Faction Sunucusunu tanıtıyorum. Tamamen emek yaa başka hiç bir şey yok emeğinle gelişiyorsun. Ne 10m para veriyoruz ne de Verimlilik 38 elmas kazma.

Sunucumuzdaki en yüksek büyü seviyesi 5 tir. İstersen en baba vipi al gene Koruma 5 zırh giyeceksin. Her zaman yaptığım gibi sunucum asla P2W değildir. Kesinlikle değildir. Beni az çok tanıyan varsa bu dediğimi bilir.

OP sunucuları yerin dibine soktuğuma göre şimdi gözünüzü kanatma zamanım geldi :D "Bu ne demek?". Merak etme aşağıya inince gözün kanamaya başlayacak :D

Direkt dalıyorum abi! Bismillah!


Harika Lapis Sistemi:
Sunucuya girdin, kayıt oldun, şöyle bi' etrafı inceledin. Sonra dedin ki "Biraz para kazanmalıyım!" bu sistem tam sana göre. /warp lapis yaz, lapisleri kaz, ve sat! İşte o harika sistem!
Bir diğer harika sistem Hammadde!
İhtiyacın olan ham olarak hazırlanmış maddeleri buradan elde et!
Tamam abartma Arda... Ench!
Eşyalarını geliştireceğin yer. OP oynayanlar bunun en işe yaradığını bilmezler. Oyun içinde tutorial yapıcam size faction nedir diye.Market!


Alışveriş yapabileceğin alandır. Fiyatlar emeğe göre ayarlanmıştır.


Orman!
İnsanlarla kapışabileceğin, klan kurup klan evi inşa edeceğin, maden arayacağın alandır burası.
Arsalar!
Sınırsız hayal gücü, creative sunucusu gibi ama survival modunda. İstediğin arsayı sahiplenip istediğin gibi düzenleyebilirsin. Oyun için komutlarına bakmak için /arsalaryardim.
Spawn ve Orman!Sistemlere geçelim:
/otosat: Her sunucuda olan ve benim asla istemediğim bir sistem ama oyuncuların kararı yapacak bir şey yok diye ekledim. Otomatik lapis satışını açar.

/ranks ve /rankup: Rütbe sistemi. Her rütbeye özel kit bulunuyor. Şöyle hızlı bir alt yazı geçebilirim sanırım.


/meslekler: İstediğin mesleği seçerek para kazan.
/arsalarbilgi: Gelişmiş arsalar yardımı.
/ak: Açık arttırmaya koyun un kısaltılmışıdır. /ak yazarak bilgi alabilirsin.

Bu listeyi aklıma geldikçe devam ettireceğim. Builder biraz acemi biliyorum elimden bu kadar geldi arkadaşlar. Spawn bana ait değildir.

Sunucu özellikleri bu kadardı. Şimdi sunucu bilgilerine geçelim:

Sürüm:
1.4.2 - 1.14.4
Slot: Sınırsız
Sunucu Hosting: Batihost
Sunucu RAM: 7
Lokasyon: Türkiye
Sunucu IP adresi: creation.batihost.net


Builder biraz acemi biliyorum elimden bu kadar geldi arkadaşlar. Spawn hariç, spawnı ben yapmadım. Yardım eden arkadaşlarım Yusuf ve Ali'ye teşekkür ederim. İyi forumlar...

 

Ahmetkayann

Gold Üye
Gold Üye
Mesajlar
10
Tepkime puanı
8
Evet Güzel Bir sunucu Emek olması beni cezbetti sanırım bu sunucuda oynayacağım herhangi rehber alımınız bulunmakta mı gerçekten emeğinize aağlık tüüm sürümler olması harikaa!pluginler iyi ayarlanmışa benziyor hemen geliyorum​
 

Ahmetkayann

Gold Üye
Gold Üye
Mesajlar
10
Tepkime puanı
8
Serverımıza geldim klan kurdum kaln evi yaptım ama birden lag yapmaya başladı herkes 100 ms alıodu bazen lag oluo haberiniz olsun
 
Üst