MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Club Mineriel | Diyarlar Sunucuları Tanıtımı| Inotria Diyarı | club.mineriel.com

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

Cavalry53

Konu Sahibi
0COCnr.jpg

seR6FS.jpg

RWNYcU.jpg

L5OTdR.jpg

fI9nff.jpg

XXkLoX.jpg

Türk Oyunculara yurt dışında popüler olan oyun türlerini Club Mineriel'e yaraşır bir şekilde tanıtmak.
ScsCOS.jpg

Kalite ve güven ön planda tutularak Oyuncularımıza güvenli, kaliteli ve samimi bir oyun keyfi sunmak.
Xajn2Q.jpg

Diyarlar; Inotria, Openium, Aebetria, Beggerhia, Uttoria, Piriocion ve Coldharbour olmak üzere 7 sunucudan oluşmaktadır. Peki bu isimler neyi ifade ediyor? Bu isimler Minerieli oluşturan kıtaların isimleridir ayrıca Mineriel hem RP hem de Diyarlar sunucularında gerçek haritasıyla oynayabileceksiniz.
Diyarlar sunucularında sunucuların bütün özellikleri anketler yolu ile belirlenir ve hepsinin kendine has özellikleri vardır örneğin; Inotria diyarı/kıtası özel skill sistemine ve Crazy Enchantments'a sahipse başka bir sunucuda olmayabilir.
Ekonomi
Avcılıkla başlamak istiyorum /spawn bölgesinde 6sı pasif mob 5 tanesi mob olmak üzere 11 spawner vardır ve bazılarından özel eşya düşmektedir belirtmek gerekirse; Mantar adası ineğinden “Gizemli Mantar”: 450 Septim Cadı’dan “Ludiyal Zincir Halkası”: 850 Septim Kurttan “Daedra Kalbi”: 1250 Septim Zombiden “Öfkeli göz”: 500 Septim İskeletten “Bodur sikkesi”: 650 Septim.
Gelelim madenciliğe 64 lapis: 960 Septim 64 prismarine: 320 Septim Lal:250 Septim Yakut:500 Septim Sitrin:750 Septim İnci:1000 Septim (son 4lü taştan çıkmaktadır)
Item
Set kasmak için sanal coin sistemi ve level market mevcuttur.
/crown market /levelmarket
Yeraltı Şovalyeleri Nedir?

Şovalye Agudar tarafından kurulmuş bir birliktir oyunculara çeşitli görevler verir ve çeşitli etkinlikler düzenler Kristal Mağarası (KM) ve Yeraltı Şovalyeleleri Arenasında (YSA) yapılan turnuvalar gibi ancak her oyuncu bu bölgelere giriş yapamaz bunun için kendilerini Şovalye Agudara kanıtlamaları gerekmektedir açıklamak gerekirse;

Kristal Mağarası

Toplamda dört çeşit kristal vardır yeşil, mav, kırmızı ve siyah

Savaşçı rütbesinde Kristal Mağarasına girebilirsiniz fakat kristal kıramazsınız kristal kırabilmek için (Yeşil, Mavi ve Kırmızı) İtibarlı Savaşçı rütbesine gelmiş olmanız gerekmektedir Siyah kristal kırabilmek için Komutan rütbesinde olmanız gerekmektedir.

Yeraltı Şovalyeleri Arenası

Yeraltı Şovalyeleri Arenasında yapılan turnuvalara katılabilmek için Şampiyon rütbesinin ulaşmış olmanız gerekmektedir ayrıca burada yapılan turnuvalarda kendi teçhizatlarınızla savaşmak durumundasınız.

Sunucumuzda 20 Temmuz Pazartesi günü 120 kredi ödüllü Annihilation turnuvası düzenlenecektir, takımlar 6 kişiden oluşacaktır eğer 6 kişilik bir ekibiniz yoksa korkmayın ekibi olmayan diğer kişiler kişilerden takımlar oluşturacağız. Katılmak için discord sunucumuzdaki Annihilation-Turnuva kısmına isminizi yazmanız yeterlidir.

Son düzenleme:

Cavalry53

Konu Sahibi
Sunucumuzda 20 Temmuz Pazartesi günü 120 kredi ödüllü Annihilation turnuvası düzenlenecektir, takımlar 6 kişiden oluşacaktır eğer 6 kişilik bir ekibiniz yoksa korkmayın ekibi olmayan diğer kişiler kişilerden takımlar oluşturacağız. Katılmak için discord sunucumuzdaki Annihilation-Turnuva kısmına isminizi yazmanız yeterlidir.