MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

BozkurtNetwork Geleceğin En Iyisi Yetkili Kadrosunu Arıyor. Içeri Gir

DarkEmpire

Konu Sahibi
Sevgili Dostlar Bozkurtnetwork Adı Altında Bir Sunucu Kurmayı Düşünüyorum Bunun Için Bir Ekibe Ihtiyacım Var. Oncelikle Kendimi Tanıtayım Benim Adım Volkan Uzun Zamandır Minecraft Oynuyorum Ve Yaklaşık 3 4 Yıldır Amatör Olarak Pluginerlik Yapmaya Çalışıyorum Bu Aralar Phyton + Java + Javascript Yazılım Dillerini Öğrenmeye Çalışıyorum Artık Bir Çok Sunucu Birbirine Benziyor Ve Bu Durum Beni Gerçekten Sıkmaya Başladı Nereye Gitsek Aynı Sistem Aynı Düzen. O Yüzden Kendi Sunucumuzu Kuruyoruz.

Sunucudaki Alımlar Şu Şekilde.

Görevli; Nedir Görevli ? Görevli Arkadaşlar Binebi Rehber Ama Rehbere Göre Daha Çok Yetki Sisteminin Olduğu Bir Yetki Sistemidir. Yani Sürekli Olarak Aktif Olup Oyun Içinde Olmalıdır. Güzel Bir Usluba Güzel Bir Anlatım Tarzına Sahip Olmalıdır Hile Kontrol Bilgiside Üst Düzey Olup Nereye Bakıcağını Gayet İyi Bİlmelidir. Bu Yetkiliden 2 Tane İlerleyen Zamanlarda Çevrimici Sayısı Cok Olursa 3 4 Tane Alınabilir.

Ad:
Soyad:
Minecraft Nicki:
Mikrafon:
Yetkili Olduğu Sunucular:
Daha Önce Oynayıp Beğendiği Sunucular:
Mikrafon [ Olursa Iyı Olur ]

Pluginer;
Nedir Pluginer ? Arkadaşlar Lütfen Cok Basit Hazır Pluginleri Editlemeyi Bilen Insanlar Başvurmasın Rica Ediyorum. Pluginer Benim Yardımcım Olucak Ve Sunucumuzun Bütün Pluginerleri Beraber Yapıcaz Benden Bilgili Ve Profesyonelde Olabilir Hic Sıkıntı Yok Bilgi Alisverisi Yaparız. En Azından Sıfır Ortalama Bir Paket Yapabilecek Düzeyde Olursa Seviniriz.

Ad:
Soyad:
Minecraft Nicki:
Mikrafon:
Kaç Zamandır Pluginersiniz:
Yapmış Oldugunuz Paketlere Ait Resimler Veya Linkler:
Paketinizi Kullanan Sunucular.:

Skripter;
Nedir Skripter ? Arkadaşlar Skripter Olmak'ta Pluginerliğine Benzer Ama Daha Kolay Görünsede Biraz Zordur Skripterliği Üst Düzey Yapabilmeniz İçin Phyton Veya Javaskript Yazılım Dilinin Temel Komutlarına Hakim Olmaniz Gerekir Onun Dışında Forumlardan Bulup Ismimize Göre Editleyecekseniz Lütfen Sizlerde Gereksiz Başvurup Meşgul Etmeyin.

Ad:
Soyad:
Minecraft Nicki:
Mikrafon:
Kaç Zamandır Skriptersin:
Yaptığınız Skript Dosyalarına Ait Oyun Icı Görseller Ve Linkler:

Discord Adresimiz Darks # 4785

Son düzenleme:
Ad: Anılcan
Soyad: Barsan
Minecraft Nicki: MrAnilcaan_K
Discord: MrAnilcaan_K 'Æ'#5521
Mikrafon: Var
Yetkili Olduğu Sunucular: Minecraft Evi network Soul Craft HitaNetwork EmerealdCraft daha bir çok sunucu
Daha Önce Oynayıp Beğendiği Sunucular:
Minecraft Evi cubecraft