MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Bir efsanenin tekrar doğuşu. IceNW

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

FKeira

Odun kırmaya başladım!
Konu Sahibi
Merhaba, öncelikle konuyu nereye açmam gerektiğini bilemediğim için buraya açtım. Yanlış açtıysam yetkililer umarım doğru yere taşırlar.

Tekrardan merhaba, önce kendimi tanıtmam gerekirse ismim Kayra. 2010 - 2019 yılları arasında minecraft sunucuları ile ilgileniyordum. IceNW - WannaPlay - LotusNW - NameLess gibi büyük sunucuların kuruculuğunu ve sahipliğini yaptım. Şimdi ise IceNW sunucusunu tekrar diriltemeye karar verdim. Bunun için bir discord sunucumuz var, gelişmeleri görebileceğiniz, ilerleyişi takip edebileceğiniz veya sessizce oturup sunucunun açılmasını bekleyebileceğiniz. Sunucunun linkini paylaşmam büyük ihtimalle yasak olacağından dolayı bana özel mesaj atabilirsiniz veya discorddan Kayra#3280 adresini ekleyerek sunucuya kendinizi davet ettirebilirsiniz. Teşekkürler ilginiz için, iyi günler dilerim.