MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Ayhan Samed Kimdir?

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

Mr_Samed

Odun kırmaya başladım!
Konu Sahibi

Herkese merhabalar ben Ayhan Samed 6 ocak 2000 Tarihinde İzmir'de hayata gelmişim.
Küçüklüğümde utangaç ve içine kapanık bir çocuktum, Pek Fazla Diğer Çocuklar ile konuşmazdım ve fazla arkadaşım yoktu
Küçüklükten beri elektronik cihazlara merakım var çoğu makinayı tamir etmek için geliştirdim kendimi Tamir/bakım,format vb
Kimseyle konuşma cesaretim olmadığı için hep en yakın Arkadaşlarım Bilgisayarlarım ve İkiz Kardeşim olmuştu...
799

Okul hayatıma gelicek olur isek Pek Okumaya Fırsatım Olmadı Ailevi Sebeplerden Dolayı Fakat Ortaokul Mezunuyum
Bizim Peder Kamyon şoförlüğü Yapardı Kendine Ait 2-3 Tane Kamyonu Bulunurdu Ayrıca Çok Çalışkan Bir İnsandı
Gecesini Gündüze Katarak Çalışıyordu Odun,Kömür,Palet,Damacana Ve Benzeri Gibi Şeyler taşırdı Şehir içi/şehir Dışı
Çoğunlukla Beni'de Alırdı Yanına işe gittiğinde Yardım Etmem için Birşeyler Öğrenmem için sanırsam
Fırsat Buldukça Bilgisayar ve Telefon ile vakit geçirirdim ve Kendimi Geliştirme Çabasında Kullanırdım hep
Tamir,Bakım,Format Gibi Şeyler ile yavaş yavaş kendimi geliştiriyordum Genelde Peder ile Yollarda Oluyordum
Ama Faydası'da oluyordu Peder'in yanında takılmamın Çok Ufak Yaşta Motor ve Araba Kullanmayı Öğrenmiştim
Bizim Peder Şeker Hastasıydı ve Hiç Dikkat Etmezdi Yediğine içtiğine o yüzden genç yaşta Aramızdan Ayrıldı Bizim Peder
14 Yaşında Falandım Sanırsam Babam Vefat Ettiğinde Babam Vefat Ettikten Sonra Hayatı Anlamaya Başladım
ve Dedem ve AnneAnnem'in Yanına Yerleştim Sonrasında Çalışmam ve Para Kazanmam Gerekiyordu
Bir Çok işi Yaptım Sanayide 16 Yaşıma Kadar Çalıştım Sonrasında İkizim İle Halı Ve Koltuk Yıkama işi yapmaya başladık
Halende Devam Ediyoruz Fırsat Buldukça Hobi Olarak Youtube Platformuna İçerik Üretiyorum ve Ek iş olarak bilgisayar bakımı,tamiri
ve alış/satışı yapmaktayım.
799

Ayrıca İnternet Platform'unda Yaptıklarım

Server Tanıtım / Reklam
Website Tanıtım / Reklam
Grafik Tasarım / Video Montaj
Website Tasarım / Webmaster
Plugin Tasarım / Script Tasarım

799

@ayhan.samedofficial
Ayhan Samed#9144
Ayhan Samed