MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

Tanıtım AutoPickup - Plugin Tanıtımı

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Konu Sahibi

AutoPickup Kurulum
Merhabalar, efendim.
Bu konumuzda çoğu sunucu sahibinin aradığı plugin yani AutoPickup'ı tanıtacağım.
Öncelikle verdiğim linke giriş yaptıktan sonra sunucunuza uygun sürümü yükleyip kurmanız gerekiyor.

Link : &

Sunucunuza kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey oyunculara perm vermek.

Permler
  • AutoPickup.enabled - Bir oyuncu sunucuya katıldığında kazınca blok gelmeyi otomatik aktif eder.
  • AutoBlock.enabled - Bir oyuncu sunucuya katıldığında kazınca blok gelmeyi otomatik aktif eder.
  • AutoSmelt.enabled - Cevherleri kırınca otomatik külçeye çevirmenizi sağlar
  • AutoSell.enabled - Blokları otomatik satmasını sağlar. Satma fiyatlarını değiştirebilirsiniz.

AutoPick Ne İşe Yarar?
AutoPickup plugini her sunucuda kesinlikle olması gereken harikulade bir plugindir.
Birçok özelliği mevcuttur. Oyuncular açısından çok yararlı bir plugindir. Peki bu plugin ne işe yarar diye soracak olursanız, öncelikle kırılan blokları otomatik envantere getirme - envanterdeki blokları otomatik satma gibi birçok özellikleri vardır. En iyi özelliklerinden birisi ise pluginimiz, bir oyuncunun envanteri dolu olduğu zaman o oyuncuya envanterin dolu gibi farklı mesajlar verebilme niteliğine sahiptir.

AutoPickup Nasıl Kullanılır?
AutoPickup'ı kullanmak çok kolay, aşağıda vereceğim komutlarla nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

• /AutoPickup - Yardım menüsünü aktif eder.
  • /AutoSell toggle - Otomatik satış işlemini değiştirir. Gerekli perm: AutoSell.toggle
  • /AutoPickup toggle - Kırınca otomatik alma - kapatma işlemini ayarlar. Gerekli Perm: AutoPickup.toggle
  • /AutoBlock toggle - Otomatik alma - kapatma işlemini ayarlar. Gerekli Perm: AutoBlock.toggle
  • /AutoBlock - Envanterinizdeki bloğa dönüştürülebilecek herşeyi dönüştürür. Gerekli Perm: AutoBlock.command
  • /AutoSmelt - Envanterinizdeki cevherden külçeye dönüştürülebilecek herşeyi dönüştürür. Gerekli Perm: AutoSmelt.command
  • /AutoSmelt toggle - Otomatik çevirmeyi açar - kapatır. Gerekli Perm: AutoSmelt.toggle
  • /AutoSmelt reload - Pluginin yeniler. Gerekli Perm: AutoPickup.reload

Konumuz buraya kadardı. İstediğiniz bilgilere ulaştıysanız ne mutlu bana, yorumlarınızı bekliyorum. Başka bir konuda görüşmek üzere. İyi Forumlar :)