MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

||Alphacraft.batihost.net|| [1.8.x] Eski tarz emek faction sunucusu [YENİ]

VanillaPocky

Konu Sahibi
Sunucu sürümü : 1.8.x
Sunucu Slotu : Sınırsız
Sunucu Türü : Faction
Sunucu IPsi : Alphacraft.batihost.net
Discord Linki :

Herkeze merhaba. herkeze eğlenceli bir faction deneyimi sağlamak için üstünde çalıştığım faction serverini bugün açacağım. Serverin üstünde sadece kendim çalıştığım için bazı eksikler olabilir ancak umarım bana katılıp eksikler hakkında fikir verirsiniz. Bu serverde sık sık event yapmayı planlıyorum. Sadece kendim çalışmak biraz ağır olduğundan alımlarımız da vardır. 16+ yaşında olan ve server ile ilgilenebilecek 1 Admin, 2 Moderator, 2 Builder, 3 Rehber ve 2 Reklamcı arıyorum. Server daha çok kar yerine eğlence üzerine olduğu için oyuncular VIPlerden geride kalmaz, sık sık yapılan etkinliklerde VIP kasa anahtarları veya VIP rank alırlar.
Server kurallarını /kurallardan veya Discord kanalımızdan okuyabilirsiniz.
Serverimizin bazı warpları boyledir;
Screenshot-8.png

/warp lapisde lapis kazarak para elde edebilirsiniz. /otosat ile hangi itemleri otomatik olarak satacağınızı seçebilirsiniz.
Screenshot-9.png

Arenada daha fazla eğlence olsun/daha farklı şekillerde pvp olsun diye bir sürü tuzak kurup Build alanları yaptık. Umarım beğenirsiniz
image.png

Hammaddemize oyuncu isteğine gore maddeler eklenecektir. şuan biraz boş gibi dursada sizin bulmanızı bekleyen 2 tane gizli odül var.
image.png

Ormanda faction kurup malzeme toplayabilirsiniz. Kırmızı yünden sonraki alan PVP alanıdır.
image.png

Netherde faction kurup malzeme toplayabilirsiniz. Aşağı atladığınız an PVP başlar.
image.png

Endde malzeme toplayıp base kurabilirsiniz. Fakat boşlukta base kurmak yasaktır. base kuracaksanız lütfen ada içerisinde kurunuz.
image.png

Marketimizde oyundaki herşeyi craftlamak için gerekli eşyalar satılmaktadır. Ancak markete oyuncu isteği üzerine yeni eşyalar eklenebilir.
image.png

Yatirim binasında bazi materyallere yatirim yaparsınız. Bu materyaller netherite gibi set yapımına işe yarayabilir veya sadece para amaçlı olabilir. Zaman zaman yatırım binasına yeni materyaller gelir.

Umarım serverimiz sizin için eğlenceli olur. her zaman fikire açığız ve fikirlerinizi discordda bekliyoruz.