MİNECRAFTTURK.NET GÜNCELLENDİ HOŞ GELDİN!

Minecrafttürk'e kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

MUZİPLİK TAMAMLANDI!
batihost minecraft server kirala
  • MinecraftTURK.NET Discord Sunucusu

Discord sunucumuza katılın ve MinecraftTR ve Minecraft hakkında tüm güncel Haber ve Gelişmeleri öğrenin güncel kalın.

Buraya tıklayarak aramıza katıl.

19 Yaşındayım ve serverden para kazanabileceğim ortak arıyorum server parası benden!

MinecraftTURK.net Reklam Alanı

amcaoglu58

Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar aranızda deneyimli olanlar ve güzel server açmışlığı olan varsa bana ulaşsın serverin bütün para kaynağı tek isteğim güzel bir server açabilmek !
Plugin konularında çok bir bilgim yok ve bu nedenle böyle bir arkadaş arıyorum eğer benle birlikte para kazanabileceğini düğşünen arkadaşlar olursa bana ulaşsınlar +16 yaş sınırı vardır! Bana discorddan ulaşın

YENI SERVER ACMA PLANI OLANLAR ICIN PARA KAYNAĞI ! SADECE HAZIRLIKLI OLANLAR VE PLANLI OLANLAR İÇİN KONUŞTUKTAN SONRA ONAYLAYACAĞIM.

Discord adresim : AMCAOGLU#5441

Rloon

Rloon X Rloon
Discord adresinizden size ulaşıcağım.

Kreof

Reaven Team; minecraft hizmetleri
"serverden para kazanabileceğim bir ortak arıyorum" cümlesinden anladığım kadarıyla hedefiniz para kazanmak ancak bu hedefle yola çıkarsanız başaramayabilirsiniz.

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Sunucu açmayı para için yapıyorsanız, o işlere girmenizi tavsiye etmem.

Rloon

Rloon X Rloon
"serverden para kazanabileceğim bir ortak arıyorum" cümlesinden anladığım kadarıyla hedefiniz para kazanmak ancak bu hedefle yola çıkarsanız başaramayabilirsiniz.
Sunucu açmayı para için yapıyorsanız, o işlere girmenizi tavsiye etmem.
Yorumlarınızı çok yargılayıcı buldum ve cevap vermek istedim . Sunucu açma nedenleri farklı olsa bile para kazanmak için daha kaliteli şeyler yapıcağını düşünüyorum bu yüzden para kazanmak için girmesi oyuncular için yararlı bir iş.

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ
Yorumlarınızı çok yargılayıcı buldum ve cevap vermek istedim . Sunucu açma nedenleri farklı olsa bile para kazanmak için daha kaliteli şeyler yapıcağını düşünüyorum bu yüzden para kazanmak için girmesi oyuncular için yararlı bir iş.
2 yıldır sunucu işindeyim yatırımlar her zaman daha fazla olacaktır.